d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1377378379380381469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 9 2014 02:25pm
Quote (kefir @ 9 Sep 2014 21:19)
Szukam zegarka sportowego/pulsometra/czy jak to sie nazywa. TomTom daje rade? Czy szukac czegos innego?


Ja mam starego poczciwego garmina 305 i daje radę, ja bym polecał garmina 310xt albo coś nowszego, zależy ile kasy chcesz przeznaczyć.
Member
Posts: 12,749
Joined: Apr 4 2006
Gold: 0.00
Sep 10 2014 12:07am
Quote (kefir @ Sep 9 2014 07:19pm)
Szukam zegarka sportowego/pulsometra/czy jak to sie nazywa. TomTom daje rade? Czy szukac czegos innego?


Ja od pol roku biegam z garminem 110 hr, dostaniesz go w granicach 500-550 zł zł w zestawie z pulsometrem (sam garmin, bez pulsometru ok. 450zł) i jeszcze nie zdazylo sie, abym zgubil sygnal.

edit: zapisalem sie na maraton
cel nr 1: przebiec
cel nr 2: zlamac 4h
Do tej pory max 30km za jednym razem udalo mi sie zrobic, ale mialem wtedy jeszcze troche sil, wiec jestem dobrej mysli.

This post was edited by tomek0602 on Sep 10 2014 12:09am
Member
Posts: 1,841
Joined: Aug 5 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Sep 10 2014 12:41am
Gg
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 10 2014 08:38am
Quote (tomek0602 @ 10 Sep 2014 08:07)
Ja od pol roku biegam z garminem 110 hr, dostaniesz go w granicach 500-550 zł zł w zestawie z pulsometrem (sam garmin, bez pulsometru ok. 450zł) i jeszcze nie zdazylo sie, abym zgubil sygnal.

edit: zapisalem sie na maraton
cel nr 1: przebiec
cel nr 2: zlamac 4h
Do tej pory max 30km za jednym razem udalo mi sie zrobic, ale mialem wtedy jeszcze troche sil, wiec jestem dobrej mysli.


Ja miałem jedno dłuższe wybieganie przed maratonem też około 30km, ale maraton zaczyna się po 30km i też właśnie po 30 miałem kryzys, ostatnie 5km pokonałem w tempie 6:13min/km. Nie byłem dobrze przygotowany i w rezultacie czas 3:43:52
Member
Posts: 12,749
Joined: Apr 4 2006
Gold: 0.00
Sep 10 2014 12:33pm
Quote (b0b3k @ Sep 10 2014 02:38pm)
Ja miałem jedno dłuższe wybieganie przed maratonem też około 30km, ale maraton zaczyna się po 30km i też właśnie po 30 miałem kryzys, ostatnie 5km pokonałem w tempie 6:13min/km. Nie byłem dobrze przygotowany i w rezultacie czas 3:43:52


Potwierdzasz to, co wyczytałem w necie :) Ale trzeba powalczyć, bo jak nie teraz, to kiedy? Nakupiłem sobie dzisiaj 4 żele na maraton i zrobię jeszcze jedno dłuższe wybieganie przed nim ok. 20-25km tempem, jakie sobie stawiam na maraton, a potem już tylko zmierzenie się z samą 42-ką :)

edit: Bob3k biegłeś sam czy z zającami? Warto korzystać z tej opcji? Ew. masz jakieś rady organizacyjne przedstartowe? Ile wcześniej dobrze być na miejscu? Czy organizatorzy pomagają w ustawianiu się w strefach czasowych czy samemu trzeba szukać?

This post was edited by tomek0602 on Sep 10 2014 12:35pm
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 10 2014 03:58pm
Quote (tomek0602 @ 10 Sep 2014 20:33)
Potwierdzasz to, co wyczytałem w necie :) Ale trzeba powalczyć, bo jak nie teraz, to kiedy? Nakupiłem sobie dzisiaj 4 żele na maraton  i zrobię jeszcze jedno dłuższe wybieganie przed nim ok. 20-25km tempem, jakie sobie stawiam na maraton, a potem już tylko zmierzenie się z samą 42-ką :)

edit: Bob3k biegłeś sam czy z zającami? Warto korzystać z tej opcji? Ew. masz jakieś rady organizacyjne przedstartowe? Ile wcześniej dobrze być na miejscu? Czy organizatorzy pomagają w ustawianiu się w strefach czasowych czy samemu trzeba szukać?


Biegłem za zającem na 3:30, później mi uciekł i chyba biegłem za 3:50, ale od 30km nawet już nie zwracałem uwagi, czapka z daszkiem na głowę i wzrok w dół :D No dobrze biec za zającem to najlepsza opcja żeby robić życiówkę. Samemu musisz szukać, ale to nie problem zazwyczaj są ustawione tabliczki z czasami i po prostu dołączasz do danej grupy. No dobrze być na tyle wcześniej żeby na spokojnie iść do depozytu zostawić rzeczy, wrócić na linię startu porozgrzewać się a później ustawić się w danej strefie startowej.

A na który maraton się zapisałeś? w Wawie?
Member
Posts: 12,749
Joined: Apr 4 2006
Gold: 0.00
Sep 10 2014 04:12pm
Quote (b0b3k @ Sep 10 2014 09:58pm)
Biegłem za zającem na 3:30, później mi uciekł i chyba biegłem za 3:50, ale od 30km nawet już nie zwracałem uwagi, czapka z daszkiem na głowę i wzrok w dół :D No dobrze biec za zającem to najlepsza opcja żeby robić życiówkę. Samemu musisz szukać, ale to nie problem zazwyczaj są ustawione tabliczki z czasami i po prostu dołączasz do danej grupy. No dobrze być na tyle wcześniej żeby na spokojnie iść do depozytu zostawić rzeczy, wrócić na linię startu porozgrzewać się a później ustawić się w danej strefie startowej.

A na który maraton się zapisałeś? w Wawie?


Tak, PZU. Biegles go moze rok temu i masz wskazowki dot. trasy jakies? :D
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 12 2014 12:49pm
Muszę kupić buty do biegania, tak jak wcześniej pisałem przez pomyłkę kupiłem shieldy, zatem te buty będą mi służyć w zimę, tak więc zastanawiam się nad pegasusami 31, ma ktoś takie buty i może coś napisać?:>
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 12 2014 01:33pm
Quote (cOr @ 5 Sep 2014 00:37)
oczywko
kalenji za 59 zl


za 60 to chyba białe, jak co to za 100 były kiedyś czarne B)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 12 2014 01:36pm
Quote (Grigo @ 12 Sep 2014 21:33)
za 60 to chyba białe, jak co to za 100 były kiedyś czarne  B)


jak zaczynalem biegac to smigalem w kalenji za 59,99, to byl dopiero lans B)
ale potem niestety mi zszarzały i musialem zmienic na jakies najki (ktore byly 5x gorsze od kalenji)
teraz biegam w new balancach i na zadne inne bym nie zmienil
Go Back To Polska Topic List
Prev1377378379380381469Next
Add Reply New Topic New Poll