Quote (FilipFilet @ Nov 28 2017 11:32pm)
Też mi biznes, ciekawe czemu free, 169zl za legion to wcale nie jest jakis wydatek, a juz sie szykowalem na wydanie 300-400zl na wowa ;d.
Bo gra zaczyna się na max lvlu, a każdy dodatek zwiększa lvl capa, w momencie gdy jakiś dodatek staje sie przestarzały to przelatujesz przez niego w 5 minut, pomijając to, że nowy gracz nie wydałby tyle kasy żeby zacząć grać.