Quote (CrazyHunter @ Apr 21 2014 11:06pm)
nowe butki zakupioned, jako że latam w tych od listopada a mimo to noszą 0 śladów zużycia...
http://i.imgur.com/7pqBwNO.jpg
..to szukałem czegoś al'a NEW BALANCE ale te kurwy jakoś mi nie podjeżdzają, szczególnie od przodu dlatego wybór padł na te cuda?
http://i.imgur.com/RWrXwDf.jpg
http://i.imgur.com/cQpf3mG.jpg
http://i.imgur.com/mTGGLUq.jpg
ISO REJT OR HEJT
Chujowe sa. Juz zx750 beda lepsze od tego