d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1376377378379380469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 29 2014 02:49pm
Ale mi sie dzisiaj dobrze biegalo. Zero problemow z kolanem, wczesniej jeszcze zrobilem lekki trening na silce i 5 rekordow na endemondo ;] Noob lvl ale cieszy.

This post was edited by kefir on Aug 29 2014 02:49pm
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 3 2014 09:44am
Quote (kefir @ 29 Aug 2014 22:49)
Ale mi sie dzisiaj dobrze biegalo. Zero problemow z kolanem, wczesniej jeszcze zrobilem lekki trening na silce i 5 rekordow na endemondo ;] Noob lvl ale cieszy.


U mnie kiepsko, kolano boli, w niedzielę mam bieg na 10km, pobiegnę w spacerowym tempie :)
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Sep 4 2014 10:58am
kupie w decathlonie jakies w miare dobre buty do biegania dla poczatkujacego?
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
Sep 4 2014 02:52pm
Quote (YaYco @ 4 Sep 2014 18:58)
kupie w decathlonie jakies w miare dobre buty do biegania dla poczatkujacego?


factory ursus - jest outlet asics
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 4 2014 02:58pm
jutro sie chyba wybiore i zabiore sie juz porzadnie za bieganie
problemem jednak troche ten niezagojony do konca piszczel (dzisiaj gosc na treningu znowu mi strup rozjebal i ulewa sie z niego jak trzeba i boli). na domiar zlego zrobil mi sie jakis wyprysk wygladajcy jak wrzod na rece i za chuja nie schodzi. chyba pora odwiedzic lekarza :(
dobrze chociaz ze treningi na macie ida w miare regularnie :)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 4 2014 04:37pm
Quote (YaYco @ 4 Sep 2014 18:58)
kupie w decathlonie jakies w miare dobre buty do biegania dla poczatkujacego?


oczywko
kalenji za 59 zl
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Sep 4 2014 05:03pm
Biedra - 59,99 :)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 6 2014 06:43am
Quote (arachno_m @ 5 Sep 2014 01:03)
Biedra - 59,99 :)


:) Dzisiaj będę w biedrze i jeśli będą to kupie sobię koszulkę do biegania na długi rękaw.

Jutro bieg przez most - 10km, kolano jeszcze daje o sobie znać, zakładane tempo 4:40, będę starał się korzystać jak najwięcej z biegu i zbijać "pjony" na trasie. :D
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 7 2014 05:13am
Dobra, wróciłem z biegu, czas 44:37, msc open 84, pierwsze kilometry ostrożnie, 1km 4:24 (miało być wolniej, no ale tak wyszło), 2km 4:45, 3 - 4:46, 4 - 4:57, i chyba w tym miejscu zaczął się podbieg, kolano nie bolało więc mówie że troszkę trzeba przyspieszyć, 5km - 4:31, 6km - 4:31 ( i właśnie od tego km zacząłem czuć kolano, ale ból tak jak szybko przyszedł tak odszedł), kolejne km 7 - 4:18, 8 - 4:29, 9 - 4:23, ostatni km poniżej 4, trasa na garminie wyszłą mi 9,84km.

Co do trasy, były 2 podbiegi, dosyć lekkie, trasa nawet ładna, niby blokowiska ale mi się podobało, bieg przez most, piękny widok Wisły. :) Na każdym kilometrze dzieciaczki trzymały numerki z danym kilometrem
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 9 2014 01:19pm
Szukam zegarka sportowego/pulsometra/czy jak to sie nazywa. TomTom daje rade? Czy szukac czegos innego?
Go Back To Polska Topic List
Prev1376377378379380469Next
Add Reply New Topic New Poll