d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1376377378379380412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 27 2017 08:32pm
Quote (Nothus @ Nov 27 2017 04:27pm)
w sumie streściłeś to co napisałem xd


nie, bo zroastowałem jeszcze vanille którą wychwalają tylko ludzie którzy w nią nie grali
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 28 2017 12:46am
Quote (Hver @ 28 Nov 2017 04:32)
nie, bo zroastowałem jeszcze vanille którą wychwalają tylko ludzie którzy w nią nie grali


Nie rozumiem hypu na vanilla serwery
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 28 2017 12:52am
Quote (Hver @ 28 Nov 2017 04:32)
nie, bo zroastowałem jeszcze vanille którą wychwalają tylko ludzie którzy w nią nie grali


Nie wspomniałem o vanilli z prostego powodu: grałem w nią tylko na prywatnym serwerze :). Pvp było tak broken, że głowa mała. Pve bylo spoko bardzo.
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 28 2017 01:00am
Quote (Nothus @ 28 Nov 2017 08:52)
Nie wspomniałem o vanilli z prostego powodu: grałem w nią tylko na prywatnym serwerze :). Pvp było tak broken, że głowa mała. Pve bylo spoko bardzo.


Podobno na prywatnych serwerach pvp jest teraz bardziej zbalansowane niż w legionie. Ludzie wykminili taktyki i itemki tak, że każdą klasą można spoko pograć
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 28 2017 01:12am
Quote (hef @ Nov 28 2017 06:46am)
Nie rozumiem hypu na vanilla serwery


czysta nostalgia, ludzie tęsknią za czasami gdzie wszystko było nowe i nikt nic nie wiedział
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Nov 28 2017 02:48am
Quote (hef @ Nov 28 2017 07:46am)
Nie rozumiem hypu na vanilla serwery


Cos mi znajomy ostatnio wspominal, ze robia vanilla serwery czy cos tam, bedzie mozna pogiercowac.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 28 2017 03:28am
Quote (consciousness @ Nov 28 2017 08:48am)
Cos mi znajomy ostatnio wspominal, ze robia vanilla serwery czy cos tam, bedzie mozna pogiercowac.


ta, przetrwają pewnie tyle co nowy sezon w diablo 3jce
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 28 2017 04:03am
Ludzie pograją dwa tygodnie i się znudzą
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Nov 28 2017 08:06am
legion>cata>wod>tbc>wotlk>draenor>pandy(bo czińskie baje)
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Nov 28 2017 09:18am
no legion i wod to super dodatki, chyba tylko jak grasz dziennie po 5minut xd

This post was edited by Xploosiv on Nov 28 2017 09:21am
Go Back To Polska Topic List
Prev1376377378379380412Next
Add Reply New Topic New Poll