Quote (Nothus @ 28 Nov 2017 08:52)
Nie wspomniałem o vanilli z prostego powodu: grałem w nią tylko na prywatnym serwerze :). Pvp było tak broken, że głowa mała. Pve bylo spoko bardzo.
Podobno na prywatnych serwerach pvp jest teraz bardziej zbalansowane niż w legionie. Ludzie wykminili taktyki i itemki tak, że każdą klasą można spoko pograć