Quote (Westo @ Apr 21 2014 10:30am)
najpierw wyjmij go ze swojej mordy
wole byc biedakiem niz umyslowym impotentem hehe
sprawdz czy kieszonkowe mama zostawila na biurku kurwo niemyta
Chłopaku, nie jestem bananem - sam zarabiam na swoje "zajawki".
Powtórzę - to, że mam jeden utwór jakiegoś wykonawcy - wcale nie oznacza, że nim się "jaram", czy też namiętnie go słucham.
No i oczywiście ponawiam prośbę, o rychłe wypierdolenie z tego tematu, gdyż ta dyskusja do niczego nie dąży - twój ból dupy jest dla mnie niepojętny.
This post was edited by uksz on Apr 21 2014 03:36am