d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13763773783793801680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Dec 9 2009 02:49pm
Quote (kielon @ Dec 9 2009 08:48pm)
triumfow nigdy nie mozna bylo na nizsze tez kiedys mialem ochote


kurwa wcale, w kanalach dalaranu mozna od wiekow :/ nawet wczoraj birowi pokazywalem gdzie ~~



As all other tier Emblems, Emblems of Triumph can be downgraded to an [Emblem of Conquest]; by visiting Neutral Usuri Brightcoin[32.2, 54.5] in the Underbelly of Dalaran.

z wowwiki

This post was edited by graczjeden on Dec 9 2009 02:52pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 9 2009 02:55pm
Quote (graczjeden @ 9 Dec 2009 21:49)
kurwa wcale, w kanalach dalaranu mozna od wiekow :/ nawet wczoraj birowi pokazywalem gdzie ~~



As all other tier Emblems, Emblems of Triumph can be downgraded to an  [Emblem of Conquest]; by visiting Neutral Usuri Brightcoin[32.2, 54.5] in the Underbelly of Dalaran.

z wowwiki


o rotfl. Nie wiedzialem :D W gildii pitololi ,ze nie mozna wiec i tak myslalem. Thanks !

K, mount numer 89. 92 na dniach

This post was edited by myr00n on Dec 9 2009 03:07pm
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Dec 9 2009 03:12pm
Mam golda na qt jak ktoś potrzebuje 5k.
Mogę jak coś np. wyfarmic 100 lotusów albo coś.
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Dec 9 2009 03:50pm
k, ja tam swoje zapasy dzis wszystkie wysprzedalem, jak tam u ciebie pozer?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 9 2009 03:54pm
Quote (iron_bird @ 9 Dec 2009 22:50)
k, ja tam swoje zapasy dzis wszystkie wysprzedalem, jak tam u ciebie pozer?


Q.Q

Ile k wpadlo ?

Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Dec 9 2009 04:05pm
Quote (myr00n @ 9 Dec 2009 22:54)
Q.Q

Ile k wpadlo ?


dobre 20k :D

czekamy na pozera i najswiezsze wiesci ekonomiczne kazzaka :D

This post was edited by iron_bird on Dec 9 2009 04:09pm
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 9 2009 04:14pm
jaka taktyka na tą lady ? bo generalnie dostajemy wpierdol : D

1st boss padl lekko
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 9 2009 04:14pm
Quote (toldi @ 10 Dec 2009 00:14)
jaka taktyka na tą lady ? bo generalnie dostajemy wpierdol : D

1st boss padl lekko


Ogolnie musicie przetrwac ta faze addow, o ile dobrze pamietam my robilismy na 3 tankow ... 2 faza easy
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 9 2009 04:15pm
Quote (toldi @ Dec 9 2009 10:14pm)
jaka taktyka na tą lady ? bo generalnie dostajemy wpierdol : D

1st boss padl lekko


Napierdalacie bosa, po jakiś 5 sec wyłażą ady, melee leci przy ścianach i bije casterów a ranged bije melasów. Jak casterzy padną melee wraca na bosa, jak melasi padną i jeszcze nie ma nowych adów to ranged wraca na bosa i tak w kołko aż zejdzie shield. Potem BL i full nule bosa.
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 9 2009 04:21pm
a healerzy ?

down !

This post was edited by toldi on Dec 9 2009 04:47pm
Go Back To Polska Topic List
Prev13763773783793801680Next
Closed New Topic New Poll