d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Wlasnie Jesz > Oficjalny Temat Ja Pilnuje Zasad
Prev1375376377378379496Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Dec 14 2017 07:36am
Kebab bułka jem po robocie
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Dec 14 2017 10:11am
Bylem w burgerowni na zajebistym burgerze z frytami
Member
Posts: 78,768
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Dec 14 2017 10:15am
właśnie rosół zjadłem
Member
Posts: 37,068
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Dec 15 2017 12:42am
Kanapeczki
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Dec 15 2017 03:10am
Chlebek z serkiem
Member
Posts: 25,145
Joined: Apr 3 2007
Gold: 47,842.00
Dec 15 2017 03:17am
Duży sandłicz na propsie. Właśnie przeglądam menu obiadowe. Pierogi, placek po węgiersku, rybka, gulasz, żurek, stek wieprzowy z jajkiem, hmm :wacko:
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Dec 15 2017 03:24am
Quote (5cooby @ Dec 15 2017 11:17am)
Duży sandłicz na propsie. Właśnie przeglądam menu obiadowe. Pierogi, placek po węgiersku, rybka, gulasz, żurek, stek wieprzowy z jajkiem, hmm :wacko:


Placki po wegiersku :drool:
Member
Posts: 25,145
Joined: Apr 3 2007
Gold: 47,842.00
Dec 15 2017 03:26am
Quote (Mis_Nom @ 15 Dec 2017 09:24)
Placki po wegiersku :drool:


Namówiłeś :D przyznam szczerze, że robią naprawdę zajebiste.
Member
Posts: 37,068
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Dec 15 2017 03:45am
U mnie na obiad kotlecik wjedzie z frytkami i marchewką z groszkiem
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 15 2017 03:46am
serek cynamon banan japko kakauo

This post was edited by EustachyMotyka on Dec 15 2017 03:46am
Go Back To Polska Topic List
Prev1375376377378379496Next
Add Reply New Topic New Poll