d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1375376377378379469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,841
Joined: Aug 5 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 23 2014 02:56pm
Aleś sie rozpisal, nie przeczytam sry
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 24 2014 07:33am
Quote (b0b3k @ Aug 23 2014 09:32am)
Wczoraj pobiegałem sobie przed pracą, od 6km towarzyszył ból kolana, nigdy nie bolało mnie kolano, nie wiem o co chodzi. :o Dzisiaj musiałem odpuścić dłuższe wybieganie, ale jutro jeśli ból będzie znośny to polecę jakąś 20.


U mnie podczas biegania bylo wszystko ok, a wczoraj podczas dluzszego zwiadzania Budapesztu noga mi zesztywniala i ledwo wrocilem do pokoju.
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Aug 24 2014 04:28pm
Quote (Henio17 @ Aug 23 2014 10:38pm)
Spróbowałem Ci wytłumaczyć dlaczego uważam inaczej - wyniki dowolnego amatorskiego biegu. Dzielimy oczywiście na początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Opierasz się na statystyce, a ona nie zawsze mówi prawdę.
Przykład:
Weź dwie osoby - dziadka 75 lat i jego prawnuka 5 lat. Statystycznie średnia wynosi 40 lat (czyli idealny wiek dla mężczyzny do prokreacji - jest w sile wieku, cieszy się dobrym zdrowiem i odpowiednią pozycją społeczną/majątkiem).
W praktyce ani jeden ani drugi sobie nie podupczy :)

Quote
Umiałbyś porównać sugerowane dla mnie Saucony Miarge z Adidas Sequence Boost, które kupiłem? Jak już pisałem, staw skokowy ucierpiał ostatnio i wychodzi, że moje buty słabo stopę trzymają. Żadne inne wcześniej tak nie miały.

Adidasy mają podeszwę słabo stabilizującą stopę na podłożu i dodatkowo cholewka słabo trzyma.
Pod koniec stycznia w boostach skręciłem kostkę (pierwszy raz w życiu podczas biegania, a trochę już biegam).
Mirage 2 mam od 2 lat i złego słowa nie powiem, bo butów mimo wyklepanej amortyzacji nadal używam na treningi w deszczowe dni (na błoto).

This post was edited by arachno_m on Aug 24 2014 04:48pm
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Aug 24 2014 11:28pm
Sobotni bieg na 10km (trail z przewyższeniem 200m na 4km)

Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 25 2014 07:54am
w koncu zebralem sie w sobie i poswiecilem pare stowek na konkretny obow : )

http://www.footlocker.com/product/model:197967/sku:11014423/brooks-ghost-6-mens/silver/black/

zaraz ide testowac

This post was edited by SimSimSalabim on Aug 25 2014 07:55am
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Aug 25 2014 01:19pm
Ile wysyłka do Polski, bo cena dobra?
But konkretny.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 25 2014 02:27pm
Quote (arachno_m @ 25 Aug 2014 21:19)
Ile wysyłka do Polski, bo cena dobra?
But konkretny.


podalem pierwsza lepsza strone z google, sam obow kupilem u siebie w miescie za 450zl, zajebisty sklep btw (pedziwiatr), koles najpierw poprosil o wskoczenie na bieznie, nagral jak biegne i jak stawiam stopy, by pozniej powiedziec mi jakiego buta potrzebuje, dal mi pare roznych par do przymierzenia, kazda lezala bardzo dobrze, w tych natomiast czulem najlepsza amortyzacje, a na tym mi najbardziej zalezalo, sa jeszcze inne male niuanse, ale o nich juz mi sie nie chce pisac : P chyba ze komus naprawde zalezy na szczegolowej recenzji z pierwszej reki, to moge sie rozpisac

mialem biec w dzien, ale musialem przelozyc trening na wieczor, wlasnie wyszedlem spod pobiegowego prysznica, czuje wielka roznice na +, bieglo mi sie lekko, amortyzacja konkretna, waga buta mala, nawet przy koncowym rozciaganiu dalo sie odczuc roznice - lydki prawie w ogole nie spiete
Member
Posts: 1,841
Joined: Aug 5 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 25 2014 02:33pm
Biegam w lato w butach zimowych, fajnie co n :rofl: ie?
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Aug 26 2014 12:37am
Quote (SimSimSalabim @ Aug 25 2014 10:27pm)
koles najpierw poprosil o wskoczenie na bieznie, nagral jak biegne i jak stawiam stopy, by pozniej powiedziec mi jakiego buta potrzebuje, dal mi pare roznych par do przymierzenia, kazda lezala bardzo dobrze

Tak właśnie dobiera się buty biegowe dla biegaczy.
Co prawda sam preferuję Saucony, ale na Brooksa złego słowa powiedzieć nie mogę.
W kwestii lekkości, to raczej Brooksy są masywne (Ghost waży ~300g), ale dzięki temu bardziej stabilny na podłożu (szersza podeszwa).




Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 26 2014 01:42am
Quote (arachno_m @ 26 Aug 2014 08:37)
Tak właśnie dobiera się buty biegowe dla biegaczy.
Co prawda sam preferuję Saucony, ale na Brooksa złego słowa powiedzieć nie mogę.
W kwestii lekkości, to raczej Brooksy są masywne (Ghost waży ~300g), ale dzięki temu bardziej stabilny na podłożu (szersza podeszwa).


sacony tez mi dawal do przymierzenia, jednak po zalozeniu brooksow i tego modelu ghost 6 wiedzialem, ze nie chce innych : )
co do wagi, to mam porownanie jedynie do wczesniejszych reebokow, w ktorych biegalem
jezeli brooksy sa masywne to tamte reeboki chyba byly z zelbetonu : P
Go Back To Polska Topic List
Prev1375376377378379469Next
Add Reply New Topic New Poll