d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1375376377378379412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Sep 6 2017 04:57pm
Quote (Hver @ Sep 7 2017 12:23am)
na mythicu całkiem wesoły po trzecim bosie



No właśnie tu jest problem. W wod byłem w gildii, która czyściła cały mythic, ale niestety umarła w legionie. Gram od 2 miesięcy i jestem w gildii, która ma tylko 4/9 mythic. Pograłbym bardziej na poważnie, ale nie mam czasu na 3 raidy po 4 godziny.
Member
Posts: 9,440
Joined: Mar 31 2007
Gold: 13,143.01
Nov 26 2017 08:10am
Member
Posts: 37,053
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 27 2017 12:39am
Quote (sancez @ 26 Nov 2017 16:10)
http://www.youtube.com/watch?v=jSJr3dXZfcg


Waliłem penis do tego z 10 razy
Member
Posts: 194
Joined: Sep 18 2015
Gold: 95.11
Nov 27 2017 02:56am
Coś czuję że to będzie pierwszy dodatek którego nie kupię
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 27 2017 03:02am
Quote (wlkb @ 27 Nov 2017 10:56)
Coś czuję że to będzie pierwszy dodatek którego nie kupię


Ja juz nie kupilem caty, teraz drugi
Member
Posts: 37,053
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 27 2017 04:49am
Quote (Nothus @ 27 Nov 2017 11:02)
Ja juz nie kupilem caty, teraz drugi


Cata był spoko, pandy były słabe
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 27 2017 06:07am
Quote (hef @ 27 Nov 2017 12:49)
Cata był spoko, pandy były słabe


Tbc bylo bardzo dobre, wotlk wybitne i to byl najlepszy dodatek, cata gralem przez chwilę nie na swoim koncie i bylo do dupy, pandy nudne jak chuj szybko quitowalem, to samo WoD chyba najgorszy dodatek, legion calkiem fajny.
Member
Posts: 37,053
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 27 2017 06:31am
Quote (Nothus @ 27 Nov 2017 14:07)
Tbc bylo bardzo dobre, wotlk wybitne i to byl najlepszy dodatek, cata gralem przez chwilę nie na swoim koncie i bylo do dupy, pandy nudne jak chuj szybko quitowalem, to samo WoD chyba najgorszy dodatek, legion calkiem fajny.


Ja tylko w legion nie grałem. Pandy końcówkę bo wracałem po detoksie od wowa. Wotlk bardzo dobry to prawda
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 27 2017 09:13am
tbc>wotlk>legion>pandy>cata>vanilla>guwno>dreaenor
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 27 2017 10:27am
Quote (Hver @ 27 Nov 2017 17:13)
tbc>wotlk>legion>pandy>cata>vanilla>guwno>dreaenor


w sumie streściłeś to co napisałem xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1375376377378379412Next
Add Reply New Topic New Poll