d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13753763773783791680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Dec 9 2009 11:48am
Quote (myr00n @ Dec 9 2009 07:39pm)
Mi się wyjebiście podoba właśnie.


\o glosuje na tak
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Dec 9 2009 12:38pm
zrobilem kurwa reinstall i dalej
The file "\pc-battlenet-hdfiles\Battle.net.dll" could not be opened. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Open)

gg
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Dec 9 2009 12:54pm
No coż ICC25 cleared. Żeby było śmieszniej jedna z gildii na QT zaczęła 4h przed nami i przegoniliśmy ich przy Gunship. Ogólnie straszny faceroll. Co do SP w 3.3, aż tak wielkiej różnicy póki co nie widzę, oprócz chyba tego, że na deathbringerze byłem 5th dpsem robiąc tylko single target :|
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 9 2009 12:56pm
Quote (Traba @ 9 Dec 2009 20:54)
No coż ICC25 cleared. Żeby było śmieszniej jedna z gildii na QT zaczęła 4h przed nami i przegoniliśmy ich przy Gunship. Ogólnie straszny faceroll. Co do SP w 3.3, aż tak wielkiej różnicy póki co nie widzę, oprócz chyba tego, że na deathbringerze byłem 5th dpsem robiąc tylko single target :|


y, pierwsi 4 bossowie w chuj easy :/ ... a next wing dopiero za miesiac ... ja pierdole <facepalm>

Quote (Pozer @ 9 Dec 2009 21:04)
czyli za tydzien pugi link achi co :\


y, na 100% .. przynajmniej 10tki, jutro idziemy altami na 25

This post was edited by zYwi3c on Dec 9 2009 01:05pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 9 2009 01:04pm
Quote (zYwi3c @ 9 Dec 2009 18:56)
y, pierwsi 4 bossowie w chuj easy :/ ... a next wing dopiero za miesiac ... ja pierdole <facepalm>
czyli za tydzien pugi link achi co :\
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Dec 9 2009 01:28pm
av jest znowu 51-60 ;<
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Dec 9 2009 01:42pm
Quote (jodum @ Dec 9 2009 02:49pm)
roll 97 na nowy swordzix <3
undefined


pro gildia k
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 9 2009 02:37pm
Mam nadzieje ,ze cos z tym zrobia ale nie mozna triumphow na nic "nizszego" zamienic :/ Chcialem kupic mamuta za 200 heroismow a tu dupa
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 9 2009 02:38pm
Quote (myr00n @ 9 Dec 2009 21:37)
Mam nadzieje ,ze cos z tym zrobia ale nie mozna triumphow na nic "nizszego" zamienic :/ Chcialem kupic mamuta za 200 heroismow a tu dupa


od kiedy nie mozna wymieniac?
Member
Posts: 22,335
Joined: Oct 10 2005
Gold: 222.08
Dec 9 2009 02:48pm
Quote (cOr @ 9 Dec 2009 21:38)
od kiedy nie mozna wymieniac?


triumfow nigdy nie mozna bylo na nizsze tez kiedys mialem ochote
Go Back To Polska Topic List
Prev13753763773783791680Next
Closed New Topic New Poll