Quote (Traba @ 9 Dec 2009 20:54)
No coż ICC25 cleared. Żeby było śmieszniej jedna z gildii na QT zaczęła 4h przed nami i przegoniliśmy ich przy Gunship. Ogólnie straszny faceroll. Co do SP w 3.3, aż tak wielkiej różnicy póki co nie widzę, oprócz chyba tego, że na deathbringerze byłem 5th dpsem robiąc tylko single target :|
y, pierwsi 4 bossowie w chuj easy :/ ... a next wing dopiero za miesiac ... ja pierdole <facepalm>
Quote (Pozer @ 9 Dec 2009 21:04)
czyli za tydzien pugi link achi co :\
y, na 100% .. przynajmniej 10tki, jutro idziemy altami na 25
This post was edited by zYwi3c on Dec 9 2009 01:05pm