d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1374375376377378412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold: 0.00
Jul 9 2017 07:11am
Quote (zYwi3c @ Jul 9 2017 10:35am)
Przez was tez mam ochote abonament kupic :/ pogralbym w cos... zastanawiam sie pomiedzy powrotem do WoWa ( boje sie, ze pogram 3h i wylacze :D ) albo w D3 troche.



Wow abonament, d3 ssie penis, zostaje Diablo II z dodatkiem Pan Zniszczenia.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Sep 6 2017 04:33am
Ktoś jeszcze klika w świat warcrafta?
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Sep 6 2017 04:38am
Quote (Unsatiable @ Sep 6 2017 12:33pm)
Ktoś jeszcze klika w świat warcrafta?


Jeszcze jak
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Sep 6 2017 07:18am
Nikt.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Sep 6 2017 01:42pm
No ja trochę klikam.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 6 2017 01:53pm
Quote (Unsatiable @ Sep 6 2017 11:33am)
Ktoś jeszcze klika w świat warcrafta?
Owsze b)
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Sep 6 2017 02:33pm
Quote (Pozer @ Sep 6 2017 09:53pm)
Owsze b)


Twoje stare konto jeszcze masz, czy sprzedales, bo caly czas ktos siedzi rogalem na Timeless Isle XD
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Sep 6 2017 03:35pm
Quote (Latwiak @ Sep 6 2017 10:33pm)
Twoje stare konto jeszcze masz, czy sprzedales, bo caly czas ktos siedzi rogalem na Timeless Isle XD



Huolon może.
Argus w pytke. Czekam na nowy raid bo ten jest nudny.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 6 2017 03:44pm
Quote (Latwiak @ Sep 6 2017 09:33pm)
Twoje stare konto jeszcze masz, czy sprzedales, bo caly czas ktos siedzi rogalem na Timeless Isle XD
Ja :d

Chce w koncu zrobic Going to Need a Bigger Bag po tylu latach.

Quote (Unsatiable @ Sep 6 2017 10:35pm)
Huolon może.
Argus w pytke. Czekam na nowy raid bo ten jest nudny.
Huolona mam juz od Mists b)

This post was edited by Pozer on Sep 6 2017 03:44pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 6 2017 04:23pm
Quote (Unsatiable @ Sep 6 2017 09:35pm)
Huolon może.
Argus w pytke. Czekam na nowy raid bo ten jest nudny.


na mythicu całkiem wesoły po trzecim bosie
Go Back To Polska Topic List
Prev1374375376377378412Next
Add Reply New Topic New Poll