Quote (Henio17 @ Aug 17 2014 09:40pm)
Ja bym to nakłuł igłą, sterylną oczywiście. W miejscu największego uwypuklenia, później jeszcze w 1-2 miejscach w pewnej odległości. Jak nie popłynie ropa, to jest ok (może być wysięk surowiczy lub krew lub mieszanina wszystkiego). Później dezynfekcja rany. Ten krater może powstawać z powodu dużej odległości brzegów rany.
W związku z tym, że kuzyn potrzebował dzisiaj kamerzysty do treningu to wybralem sie z nim na katowicki AWF z zamiarem lekkie rozruchu. 4 km przebieglem, z nogami wydaje sie juz wszystko ok procz tych ran, ogolnie spoko, ale kondycja strasznie po dupie ostatnio dostala.