d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1373374375376377412Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
May 17 2017 11:41am
My z bombim aktualnie ravencrest. Mamy też po 5 postaci na sylvanas xD
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 17 2017 12:37pm
ehh, 2017, granie w wowa
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
May 17 2017 01:30pm
Quote (Hver @ May 17 2017 08:37pm)
ehh, 2017, granie w wowa



Ja bym chętnie pograł, ale czasu nie mam:(
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Jul 8 2017 01:47pm
w 2017 xDDDDDDDD
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 8 2017 01:59pm
Quote (t0xy @ Jul 8 2017 08:47pm)
w 2017 xDDDDDDDD
Problem? :mellow:
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Jul 8 2017 02:05pm
Quote (Pozer @ Jul 8 2017 07:59pm)
Problem? :mellow:


z toba?
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold: 0.00
Jul 8 2017 08:19pm
Quote (t0xy @ Jul 8 2017 08:47pm)
w 2017 xDDDDDDDD



W Diablo II z dodatkiem Pan Zniszczenia też grajo...
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 9 2017 03:35am
Przez was tez mam ochote abonament kupic :/ pogralbym w cos... zastanawiam sie pomiedzy powrotem do WoWa ( boje sie, ze pogram 3h i wylacze :D ) albo w D3 troche.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Jul 9 2017 04:04am
Quote (zYwi3c @ Jul 9 2017 09:35am)
Przez was tez mam ochote abonament kupic :/ pogralbym w cos... zastanawiam sie pomiedzy powrotem do WoWa ( boje sie, ze pogram 3h i wylacze :D ) albo w D3 troche.


ja tam czasem bombla zapytam co tam słychać na lfr i jakoś przechodzi mi ochota xd
ostatnio wysłali mi maila z 7 darmowymi dniami, bo tęsknią, ale nope, not today
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jul 9 2017 04:05am
Quote (zYwi3c @ 9 Jul 2017 11:35)
Przez was tez mam ochote abonament kupic :/ pogralbym w cos... zastanawiam sie pomiedzy powrotem do WoWa ( boje sie, ze pogram 3h i wylacze :D ) albo w D3 troche.


Kupilem nowy dodatek, kupilem abonament, po niecalych 24h od wbicia lvl capa wylaczylem...
Go Back To Polska Topic List
Prev1373374375376377412Next
Add Reply New Topic New Poll