Quote (zYwi3c @ Jul 9 2017 09:35am)
Przez was tez mam ochote abonament kupic :/ pogralbym w cos... zastanawiam sie pomiedzy powrotem do WoWa ( boje sie, ze pogram 3h i wylacze :D ) albo w D3 troche.
ja tam czasem bombla zapytam co tam słychać na lfr i jakoś przechodzi mi ochota xd
ostatnio wysłali mi maila z 7 darmowymi dniami, bo tęsknią, ale nope, not today