d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13723733743753761680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 9 2009 04:41am
za 20 min robimy w gildi 2x 10 a potem 25, huh

Czytalem ze komus bartender nie dziala ... zeby dzialal trzeba wylaczyc addon ktory zmienia ikonki, w moim przypadku to byl Button Facade

Quote (iron_bird @ 9 Dec 2009 12:47)
albo updatnac button facada, tez pomoglo ~~


jeszcze nie probowalem :P narazie uzywam sposobow z PTR'a ;P

This post was edited by zYwi3c on Dec 9 2009 04:54am
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Dec 9 2009 04:47am
Quote (zYwi3c @ 9 Dec 2009 11:41)
za 20 min robimy w gildi 2x 10 a potem 25, huh

Czytalem ze komus bartender nie dziala ... zeby dzialal trzeba wylaczyc addon ktory zmienia ikonki, w moim przypadku to byl Button Facade


albo updatnac button facada, tez pomoglo ~~
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 9 2009 05:03am
zajebsite te nwoe instancjel;d
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 9 2009 05:07am
Quote (toldi @ 9 Dec 2009 13:03)
zajebsite te nwoe instancjel;d


y, calkiem sympatyczne. wlasnie zaczynamy 2x 10 ;d ...

Ogolnie lipa z gemami u mnie ... ceny nawet o 20g nie poszly w gore
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 9 2009 05:12am
Quote (zYwi3c @ Dec 9 2009 11:07am)
y, calkiem sympatyczne. wlasnie zaczynamy 2x 10 ;d ...

Ogolnie lipa z gemami u mnie ... ceny nawet o 20g nie poszly w gore


u as glyfy wyjebaly w kosmos ;c wlasnie za rapid reju dalem 80 g
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Dec 9 2009 05:20am
a ja musze wowa reinstallnac :D

Quote (wielkiburak @ Dec 9 2009 11:27am)
jestes zerem i przegrales zycie, leszczu.

najbardziej wkurwiajace se teraz addony, polowe trzeba powylaczac zeby dalo sie grac

c\_/

This post was edited by graczjeden on Dec 9 2009 05:45am
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Dec 9 2009 05:27am
Quote (graczjeden @ Dec 9 2009 11:20am)
a ja musze wowa reinstallnac :D


jestes zerem i przegrales zycie, leszczu.

najbardziej wkurwiajace se teraz addony, polowe trzeba powylaczac zeby dalo sie grac
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 9 2009 05:36am
Quote (zYwi3c @ 9 Dec 2009 11:07)
y, calkiem sympatyczne. wlasnie zaczynamy 2x 10 ;d ...

Ogolnie lipa z gemami u mnie ... ceny nawet o 20g nie poszly w gore
czekaj do wieczora, narazie wszyscy w szkolach / pracy
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 9 2009 06:12am
3 bossow juz lezy, calkiem easy te 10tki ;<

e; spioch, zajebisty back jest za te nowe emblemy dla nas ... 69 inta, crit mp5, socket

This post was edited by zYwi3c on Dec 9 2009 06:17am
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 9 2009 06:25am
The Ashen Verdict - jakis pre q jest do nich ?
Go Back To Polska Topic List
Prev13723733743753761680Next
Closed New Topic New Poll