d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1371372373374375469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Aug 14 2014 12:38pm
Quote (Rave_PL @ 14 Aug 2014 06:31)
Nic ci nie zrobie. Chodzi mi o to, ze sie zdziwilem jak zobaczylem pb bobka na 1km :DDDDD


Kiepsko że nie da się edytować ręcznie pb :) dużo przekłamania na endomondo mam, ale gps nie jest doskonały.

Co do oszukiwania, to wiadomo że da radę oszukać.

http://biegprzezmost.pl/aktualnosci/ właśnie się zapisałem, 39zł do 24 sierpnia. Polecam!
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Aug 14 2014 05:25pm
Quote (b0b3k @ Aug 14 2014 07:38pm)
Kiepsko że nie da się edytować ręcznie pb :) dużo przekłamania na endomondo mam, ale gps nie jest doskonały.

Co do oszukiwania, to wiadomo że da radę oszukać.

http://biegprzezmost.pl/aktualnosci/ właśnie się zapisałem, 39zł do 24 sierpnia.  Polecam!

No właśnie kiedyś obczajałem jak tam zlikwidować te błędne rekordy i stanęło na tym, żeby lepiej nie zmieniać, bo cały bieg może się ''posypać'' w statystykach. Obecnie mi się nawet nie chce tam patrzeć, co i jak zmieniać. Nie widzę sensu.

Robert dawaj na BMW Półmaraton Praski 31 sierpnia, jak dam radę, to tam startuje. Później liczę na start w Warszawa Business Run 14 września.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Aug 16 2014 03:08am
Quote (Henio17 @ 15 Aug 2014 01:25)
No właśnie kiedyś obczajałem jak tam zlikwidować te błędne rekordy i stanęło na tym, żeby lepiej nie zmieniać, bo cały bieg może się ''posypać'' w statystykach. Obecnie mi się nawet nie chce tam patrzeć, co i jak zmieniać. Nie widzę sensu.

Robert dawaj na BMW Półmaraton Praski 31 sierpnia, jak dam radę, to tam startuje. Później liczę na start w Warszawa Business Run 14 września.


Właśnie też ręcznie usiłowałem to zmieniać i edytować te zapisy które rzutują na rekordy, ale przez to statystyki kilometrowe pomieszałem i w końcu dałem sobie spokój.

Nie ma mnie w Warszawie 31 sierpnia, wyjeżdżam do Sopotu.

Dzisiaj już 20km zrobione, tempo nie zabójcze 4:47 avg, biegło się dobrze chociaż muszę powrócić do regularnych dłuższych wybiegań, mocno zapomniany trening przeze mnie.
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Aug 16 2014 11:27am


Quote (Henio17 @ Aug 14 2014 04:31am)
gz. Biegałeś kiedyś lub uprawiałeś jakiś inny sport?

cała zime utrzymywałem kondyche basenem :)
na nxt stuknie 100 km :P

This post was edited by lexus1993 on Aug 16 2014 11:33am
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Aug 16 2014 12:38pm
Quote (lexus1993 @ Aug 16 2014 06:27pm)
cała zime utrzymywałem kondyche basenem :)
na nxt stuknie 100 km :P

Kiedyś basen mnie najbardziej męczył ze wszystkich sportów. Pomimo, że potrafiłem pływać nie byłem w stanie przepłynąć np 100m.
Jak miałem kontuzje to jeździłem rowerem i pływałem, ale... mi to kompletnie kondycji biegowej nie budowało :( Tzn jakaś kondycja była, ale na bieganie się to nie przekładało za dużo. Coś jeszcze ćwiczysz lub ćwiczyłeś?
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Aug 16 2014 01:15pm
Quote (Henio17 @ Aug 16 2014 06:38pm)
Kiedyś basen mnie najbardziej męczył ze wszystkich sportów. Pomimo, że potrafiłem pływać nie byłem w stanie przepłynąć np 100m.
Jak miałem kontuzje to jeździłem rowerem i pływałem, ale... mi to kompletnie kondycji biegowej nie budowało :( Tzn jakaś kondycja była, ale na bieganie się to nie przekładało za dużo. Coś jeszcze ćwiczysz lub ćwiczyłeś?


szczerze to nic :D
imo główną rzeczą w bieganiu długodystansowym jest psychika i samozaparcie ;)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 17 2014 05:00am
Srebrny medal w maratonie dla Polaka ;]
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
Aug 17 2014 06:11am
Quote (cOr @ Aug 17 2014 12:00pm)
Srebrny medal w maratonie dla Polaka ;]


jarek szegumo.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 17 2014 06:37am
Zastanawiam sie czy we wtorek nie wybrac sie na marszo-biegi z wskazaniem na marsze. Fizycznie zaczynam sie czuc ok, zebra juz raczej nie bola, martwi mnie tylko stan piszczela - ropa z rany juz nie wycieka, ale to wybrzuszenie na ranie jest kolosalnie wielkie i troche mnie martwi ze nie wyglada to na zwykle rozciecie... Dobra wiadomoscia jest ze dzisiaj juz mi noga nie dretwieje, wczoraj jeszcze dawala mi popalic...
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 17 2014 06:41am
Quote (Rave_PL @ 17 Aug 2014 14:37)
Zastanawiam sie czy we wtorek nie wybrac sie na marszo-biegi z wskazaniem na marsze. Fizycznie zaczynam sie czuc ok, zebra juz raczej nie bola, martwi mnie tylko stan piszczela - ropa z rany juz nie wycieka, ale to wybrzuszenie na ranie jest kolosalnie wielkie i troche mnie martwi ze nie wyglada to na zwykle rozciecie... Dobra wiadomoscia jest ze dzisiaj juz mi noga nie dretwieje, wczoraj jeszcze dawala mi popalic...


byles u lekarza? to wybrzuszenie to pewnie ropa.
Go Back To Polska Topic List
Prev1371372373374375469Next
Add Reply New Topic New Poll