d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1371837193720372137224030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Jun 1 2013 12:33pm
Quote (LukaSss @ Jun 1 2013 06:23pm)
Jednak jesteśmy kozaki ziomek!


pewnie! ale nadal tkwimy na swoich kontach w elohell :(
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Jun 1 2013 12:46pm
Dla zwały kupiłem sobie Lulu. Jest to jebana bestia, którą polecam szczerze : D

Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jun 1 2013 01:05pm
Quote (LukaSss @ Jun 1 2013 03:26pm)
Jak masz za niski mmr to dostajesz mniej punktów, ogólnie jak dostajesz 1-10 lp za win, to znaczy, że niskie mmr masz. Jak masz wysokie mmr to 12-30 lp lekko wchodzi + możliwość przeskoczenia dywizji.


/e: Toldi noob


o kurczaczek, jak dostaje po 30-40 to szansa, ze wyladuje od razu wyzej niz g3 :o t4i ziomeczku :wub: teraz musze tylko wygrac ostatnia gre serii, 1:1 :s
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Jun 1 2013 01:10pm
Quote (zALC @ Jun 1 2013 05:21pm)
http://zapodaj.net/images/08ee95e199500.jpg

W gwoli ścisłości.
Swoją drogą Gragas jakiegoś buffa dostał? Rzadko widziany a dojebał ostro.

e/ nie ogarniam tego całego MMR, jak patrzę sobie podczas pickowania to non stop gram z ludźmi z platyny a nie golda więc powinien dostawać jakieś punkty -_- chociaż ten jeden jebany punkt.


dopiero teraz ssa zoabczylem :D gralismy przeciwko sobie, zapamietalem nick

/e 5 winow pod rzad trundlem, wszystkie po 4 lp ja jebie ;d 58 lp juz uzbieralem

This post was edited by Bart3k on Jun 1 2013 01:11pm
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jun 1 2013 01:16pm
Quote (DrCox @ Jun 1 2013 09:05pm)
o kurczaczek, jak dostaje po 30-40 to szansa, ze wyladuje od razu wyzej niz g3 :o t4i ziomeczku :wub: teraz musze tylko wygrac ostatnia gre serii, 1:1 :s


nordic east lol/10
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jun 1 2013 01:16pm
Quote (Unsatiable @ Jun 1 2013 08:16pm)
nordic east lol/10


bronze/10
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jun 1 2013 01:17pm
Quote (DrCox @ Jun 1 2013 09:16pm)
bronze/10


pochwal sie na informatyce w poniedzialek ;DD
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jun 1 2013 01:19pm
Quote (Unsatiable @ Jun 1 2013 08:17pm)
pochwal sie na informatyce w poniedzialek ;DD


jajebe, co za narkolyki ty wpierdalasz, ze jestes tak nadzwyczajnie zjebany?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jun 1 2013 01:31pm
Quote (DrCox @ 1 Jun 2013 20:19)
jajebe, co za narkolyki ty wpierdalasz, ze jestes tak nadzwyczajnie zjebany?


on ni zrozumie nas, gold playerow, choc jakbym porzucil dote to mialbym juz promot na platyne, with pałer comes responsibliti mikolaju, pamietaj
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jun 1 2013 01:33pm
Quote (Xploosiv @ Jun 1 2013 08:31pm)
on ni zrozumie nas, gold playerow, choc jakbym porzucil dote to mialbym juz promot na platyne, with pałer comes responsibliti mikolaju, pamietaj


nie pierdol tylko koncz gre i gramy duo, bo nie mam z kim
Go Back To Polska Topic List
Prev1371837193720372137224030Next
Closed New Topic New Poll