Quote (zALC @ Jun 1 2013 05:21pm)
http://zapodaj.net/images/08ee95e199500.jpg
W gwoli ścisłości.
Swoją drogą Gragas jakiegoś buffa dostał? Rzadko widziany a dojebał ostro.
e/ nie ogarniam tego całego MMR, jak patrzę sobie podczas pickowania to non stop gram z ludźmi z platyny a nie golda więc powinien dostawać jakieś punkty

chociaż ten jeden jebany punkt.
dopiero teraz ssa zoabczylem

gralismy przeciwko sobie, zapamietalem nick
/e 5 winow pod rzad trundlem, wszystkie po 4 lp ja jebie ;d 58 lp juz uzbieralem
This post was edited by Bart3k on Jun 1 2013 01:11pm