Quote (Niszczyciel @ Jun 1 2013 06:06pm)
graj tak dalej to na pewno system pozwoli tobie wbić się do platyny, raczej masz mniej niż ~~~~1900mmr (czy ile tam do platyny sobie wołali kiedyś) dlatego tak ciężko leci. ( i pewnie już na tym elo siedzisz bardzo długo, i system po prostu zrozumiał, że to jest poziom odpowiedni dla ciebie, i nie chce ciebie z niego wyrzucić)
spoko teraz 2losy z rzędu i mam 90lp więc żeby wbić 100 potrzebuję jakieś 20winów. Jest to zajebiście logiczne

jednak elo to był lepszy wyznacznik niż takie gówno gdzie żeby przejść jedną z pięciu dywizji muszę wygrać 20+ gier.
Dostawało się po 20elo za mecz więc takie 20winów to ok 400elo więc tyle ile było między srebrem a platyną