Quote (LukaSss @ Jun 1 2013 05:23pm)
Ogólnie stwierdzam, że silver jest banalny i łatwo go wycerrować.
tak, ale jak masz np teemo i panta co ida z adc na bota i po 40 min gry maja 60 cs, albo seju pisze, ze gra topa, a ktos inny wzial topa to feeduje celowo, tak ze ma 2/15 to nie ejstes w stanie nic ugrac
iso porady jak wyjsc z tego gówna