d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1371637173718371937204030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Jun 1 2013 09:36am
Quote (Unsatiable @ Jun 1 2013 04:15pm)
a jak ten matchmaking system w ogole dziala? ;c


Nie wiem, to tajemnica :<
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 1 2013 09:55am
ogólnie stwierdzam, ze większe debile grają w silver niż w brązie
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Jun 1 2013 09:59am
Quote (1970 @ 1 Jun 2013 16:14)
znajdę tu kogoś kto do 15 czerwca doładuje sobie rp za pomocą psc?


ja a co ?
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Jun 1 2013 10:23am
Quote (Bodziuu @ Jun 1 2013 04:55pm)
ogólnie stwierdzam, ze większe debile grają w silver niż  w brązie


Ogólnie stwierdzam, że silver jest banalny i łatwo go wycerrować.
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 1 2013 10:51am
Quote (LukaSss @ Jun 1 2013 05:23pm)
Ogólnie stwierdzam, że silver jest banalny i łatwo go wycerrować.


tak, ale jak masz np teemo i panta co ida z adc na bota i po 40 min gry maja 60 cs, albo seju pisze, ze gra topa, a ktos inny wzial topa to feeduje celowo, tak ze ma 2/15 to nie ejstes w stanie nic ugrac

iso porady jak wyjsc z tego gówna
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Jun 1 2013 10:55am
Quote (Bodziuu @ Jun 1 2013 05:51pm)
tak, ale jak masz np teemo i panta co ida z adc na bota i po 40 min gry maja 60 cs, albo seju pisze, ze gra topa, a ktos inny wzial topa to feeduje celowo, tak ze ma 2/15 to nie ejstes w stanie nic ugrac

iso porady jak wyjsc z tego gówna


Grać dobrze i wygrywać gry. Właśnie Machelan wbił silver 1, ja mam promo do golda. Takie trudne gry na tym silverze.
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold: 0.50
Warn: 10%
Jun 1 2013 10:57am
Quote (Bodziuu @ Jun 1 2013 05:51pm)
tak, ale jak masz np teemo i panta co ida z adc na bota i po 40 min gry maja 60 cs, albo seju pisze, ze gra topa, a ktos inny wzial topa to feeduje celowo, tak ze ma 2/15 to nie ejstes w stanie nic ugrac

iso porady jak wyjsc z tego gówna


widocznie nie jestes wystraczajaco dobry a pierdolisz bo w jednej grze miales kretyna i to nie usprawiedliwia twojego chujowego ratingu
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 1 2013 10:58am
Quote (Bodziuu @ 1 Jun 2013 18:51)
tak, ale jak masz np teemo i panta co ida z adc na bota i po 40 min gry maja 60 cs, albo seju pisze, ze gra topa, a ktos inny wzial topa to feeduje celowo, tak ze ma 2/15 to nie ejstes w stanie nic ugrac

iso porady jak wyjsc z tego gówna


Cały czas grać optymalnie, w long runie wyjdziesz na swoje.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 1 2013 11:00am
Quote (iRetwe @ 1 Jun 2013 17:59)
ja a co ?


jusz nic
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Jun 1 2013 11:00am
Quote (Grigo @ Jun 1 2013 05:58pm)
Cały czas grać optymalnie, w long runie wyjdziesz na swoje.


Polecam mastera yi na midzie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1371637173718371937204030Next
Closed New Topic New Poll