d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1371537163717371837194030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 40,975
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,553.89
Jun 1 2013 05:47am


jak gram od góry dostaję +1, jak od dołu +0, teraz pewnie od dołu zagram i kolejne +0, potem lose i -6, pisjoł
Member
Posts: 4,563
Joined: May 10 2011
Gold: 0.00
Jun 1 2013 05:48am


Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Jun 1 2013 06:04am
Quote (zALC @ Jun 1 2013 01:47pm)
http://zapodaj.net/images/d76cee278a27e.jpg

jak gram od góry dostaję +1, jak od dołu +0, teraz pewnie od dołu zagram i kolejne +0, potem lose i -6, pisjoł


masz 241:218 rankedy.
Najgłupsze w tym całym systemie, że wiekszosc graczy z takim bilansem siedzi w diamond albo chalanger -,-
Member
Posts: 55,634
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,429.19
Jun 1 2013 06:14am
dostajesz +1 i +0 bo grasz duo.
zagraj solo i bedzie si
Member
Posts: 40,975
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,553.89
Jun 1 2013 06:17am
Quote (jaku @ Jun 1 2013 12:14pm)
dostajesz +1 i +0 bo grasz duo.
zagraj solo i bedzie si


nie gram duo -_-
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Jun 1 2013 06:40am
Quote (jaku @ Jun 1 2013 12:14pm)
dostajesz +1 i +0 bo grasz duo.
zagraj solo i bedzie si


to nie od tego zalezy
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jun 1 2013 06:56am
to jest tak, ze jak sie ma za wysoki/niski mmr to sie nie dostaje praktycznie punktow?
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Jun 1 2013 08:26am
Quote (DrCox @ Jun 1 2013 01:56pm)
to jest tak, ze jak sie ma za wysoki/niski mmr to sie nie dostaje praktycznie punktow?


Jak masz za niski mmr to dostajesz mniej punktów, ogólnie jak dostajesz 1-10 lp za win, to znaczy, że niskie mmr masz. Jak masz wysokie mmr to 12-30 lp lekko wchodzi + możliwość przeskoczenia dywizji.


/e: Toldi noob

This post was edited by LukaSss on Jun 1 2013 08:26am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 1 2013 09:14am
znajdę tu kogoś kto do 15 czerwca doładuje sobie rp za pomocą psc?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jun 1 2013 09:15am
Quote (LukaSss @ Jun 1 2013 04:26pm)
Jak masz za niski mmr to dostajesz mniej punktów, ogólnie jak dostajesz 1-10 lp za win, to znaczy, że niskie mmr masz. Jak masz wysokie mmr to 12-30 lp lekko wchodzi + możliwość przeskoczenia dywizji.


/e: Toldi noob


a jak ten matchmaking system w ogole dziala? ;c
Go Back To Polska Topic List
Prev1371537163717371837194030Next
Closed New Topic New Poll