d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1371437153716371737184030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 31 2013 09:22am
Quote (Liar88 @ May 31 2013 04:05pm)
a ja po 270 apm mialem na w3 tft ; ( przynajmniej klawiatury nie trzeba wymieniac


pfff, ja nawet nie mogłem ukończyć kampanii dla pojedynczego gracza :(
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold: 0.50
Warn: 10%
May 31 2013 09:23am
Quote (LukaSss @ May 31 2013 04:22pm)
pfff, ja nawet nie mogłem ukończyć kampanii dla pojedynczego gracza :(


ja nawet nie moglem zainstalowac ;/
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 31 2013 03:30pm
Quote (czwarty_z_mrocznej_trojcy @ 31 May 2013 16:23)
ja nawet nie moglem zainstalowac ;/


ja nie potrafilem porzyczyc z pirackiej zatoki
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jun 1 2013 03:46am
Quote (iRetwe @ May 31 2013 10:30pm)
ja nie potrafilem porzyczyc z pirackiej zatoki


kurwa mac, ja nadal nie potrafie :/
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 1 2013 04:40am
Kupiłem sobie Riven i mi się nie podoba, wszyscy ją składają na ad, ja też tak robie, ale straszny papier z niej.
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
Jun 1 2013 05:00am
Quote (dawid9400 @ 1 Jun 2013 10:40)
Kupiłem sobie Riven i mi się nie podoba, wszyscy ją składają na ad, ja też tak robie, ale straszny papier z niej.


cool story bro
kupiłem ostatnio poppy i fajnie mi sie niom gra ale slaba jest bo nie ma dmg

This post was edited by raiderpl on Jun 1 2013 05:01am
Member
Posts: 40,975
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,388.89
Jun 1 2013 05:07am
Ja pierdole brakowało mi 4 punktów żeby walczyć o przejście, wygrałem 4 mecze i w dalszym ciągu brakuje mi 2 no +0 zawsze na propsie.
Jaka jest zasada jeśli chodzi o kolejność picków? Kiedyś to szło według elo a teraz mając gold I jestem jako 2 a pode mną są 3 orły z plat III, IV itd
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Jun 1 2013 05:10am
Quote (zALC @ Jun 1 2013 11:07am)
Ja pierdole brakowało mi 4 punktów żeby walczyć o przejście, wygrałem 4 mecze i w dalszym ciągu brakuje mi 2 no +0 zawsze na propsie.
Jaka jest zasada jeśli chodzi o kolejność picków? Kiedyś to szło według elo a teraz mając gold I jestem jako 2 a pode mną są 3 orły z plat III, IV itd


matchmaking rating sie liczy
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Jun 1 2013 05:36am
Quote (zALC @ Jun 1 2013 01:07pm)
Ja pierdole brakowało mi 4 punktów żeby walczyć o przejście, wygrałem 4 mecze i w dalszym ciągu brakuje mi 2 no +0 zawsze na propsie.
Jaka jest zasada jeśli chodzi o kolejność picków? Kiedyś to szło według elo a teraz mając gold I jestem jako 2 a pode mną są 3 orły z plat III, IV itd


dalej jest wg elo. Te platyny mają niższe elo od Ciebie.
Jun 1 2013 05:41am
Inappropriate Post Content
Go Back To Polska Topic List
Prev1371437153716371737184030Next
Closed New Topic New Poll