d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1371237133714371537164030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 30 2013 09:57am
od lutego były jakieś większe nerfy/bufy?
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold: 0.50
May 30 2013 10:45am
Quote (Styczenx1600 @ 30 May 2013 17:52)
no tak ale jak to wytłumaczyć że jeśli jestem w gold V a jestem niżej niż typki z silver


Te dywizje nie mają żadnego znaczenia w przydzielaniu typów/kolejności pickowania.
Ukryte elo ma to do siebie że go nie widać, a więc nie jest związane z dywizjami (które są pokazane) w żadnym miejscu.
A typy z silvera mogą mieć od siebie po prostu większe elo, bo zjebały promotion series, a dużo i tak i tak wygrywają, a ty w gold V przegrywasz większość gier i masz elo tak jak typy z silvera.
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 30 2013 11:32am
Quote (Bart3k @ May 29 2013 08:41pm)
witam w klubie ja dostaje 3-5, chociaz dzisiaj raz 6 dostalem :D


tez tak dostawałem, ale potem jakimś dziwnym trafem zacząłem dostawać po +20
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
May 30 2013 02:23pm
Quote (Wykluczone @ May 30 2013 05:32pm)
tez tak dostawałem, ale potem jakimś dziwnym trafem zacząłem dostawać po +20


juz tak znowu 41 pktow wbilem . AZ PO 6 ZACZALEM DOSTAWAC
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
May 30 2013 02:27pm
Nie grałem parę miesięcy. Włączam LoL a tam fpsy rzędu 09-12...
Mieliście może coś takiego?
Znacie jakieś rozsądne rozwiązania?

Dodam, że bardziej wymagające gry chodzą płynnie, więc raczej nie wina sprzętu

Quote (colonymike @ May 29 2013 09:32pm)
Zmniejszałeś rozdzielczosc?


Tak.
Minimalnie skoczyło w górę *z 8 fps na 11 fps
Ale i tak nie da się płynnie grać :(

This post was edited by Last_Hope on May 30 2013 02:28pm
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold: 0.50
Warn: 10%
May 30 2013 08:03pm
Quote (Last_Hope @ May 30 2013 09:27pm)
Nie grałem parę miesięcy. Włączam LoL a tam fpsy rzędu 09-12...
Mieliście może coś takiego?
Znacie jakieś rozsądne rozwiązania?

Dodam, że bardziej wymagające gry chodzą płynnie, więc raczej nie wina sprzętu



Tak.
Minimalnie skoczyło w górę *z 8 fps na 11 fps
Ale i tak nie da się płynnie grać :(


moze cos sie zjebalo
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold: 0.50
May 31 2013 04:06am


O ja jebie, jedna z lepszych gier które grałem, oba teamy mogły skończyć po 2-3 razy.
Bot w 15 minucie miał jakoś 1/13 , i w 20 minucie, gdy było 3/17 już prawie surrender leciał, ale nasz komp miał przejebane aoe i zaczeliśmy wygrywać teamfighty.
W 64 minucie udało mi się zultować ich team, i zabiliśmy dwóch typa, i skończyliśmy :D .
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 31 2013 04:33am
Quote (Niszczyciel @ 31 May 2013 11:06)
http://i.imgur.com/szw8N1g.jpg

O ja jebie, jedna z lepszych gier które grałem, oba teamy mogły skończyć po 2-3 razy.
Bot w 15 minucie miał jakoś 1/13 , i w 20 minucie, gdy było 3/17 już prawie surrender leciał, ale nasz komp miał przejebane aoe i zaczeliśmy wygrywać teamfighty.
W 64 minucie udało mi się zultować ich team, i zabiliśmy dwóch typa, i skończyliśmy :D .


Huh. Miałem raz grę. Byłem tfem na midzie. Bot u nas mf + sona. Top jayce, dzangla malphite.

U nich natomiast adc na bocie solo, na midzie lux i sio, jakis tam top + dzangla (nie pamietam dokladnie)

W kazdym razie, ta linia sion ap + lux totalnie miazdzyla, nie dalo sie ich zatrzymac zwlaszcza ze babysitowal jeszcze mida dzungler ich.

W 17 minucie weszli nam midem do bazy. W 20 już wszystkie nasze inhi padly. Do 39 minuty bronilismy sie w bazie przy 2 turretach od nexusa.

w 40 minucie (trochę obici po kolejnym szturmie na nasze wieże przy nexusie) poszli robić barona, zrobiłem najbardziej epicki steal barona ever (tj w moim życiu :>, pewnie znalazly by sie bardziej epickie u jakichs prosow), tfem jednym Q bez wizji (totalnie strzal na slepo bo nawet ulti zuzylem chwile wczesniej) podjebalem barona i jednoczesnie zabilem 2 z nich (support + adc) xD

i wygralismy gre w ktorej w 20 minucie nie mielismy ani jednego inhi


I TO KUHWA BYLO EPIC!!!!!!


E: kurwa po tej grze dodalem wszystkich do friendow i pytalem czy ktos to nagrywal, ale kuhwa jak na zlosc nikt

This post was edited by iRetwe on May 31 2013 04:36am
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 31 2013 04:44am
to do wszystkich prosow grajacych w lige legen
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 31 2013 04:45am
Quote (DzonyPe @ 31 May 2013 11:44)
to do wszystkich prosow grajacych w lige legen
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/983813_10151414743897283_1182050193_n.jpg


hehehe borze jak śmiesznie
























nie i wiesz co masz robić
Go Back To Polska Topic List
Prev1371237133714371537164030Next
Closed New Topic New Poll