d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1371037113712371337144030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
May 29 2013 04:28pm
Ile gier trzeba miec rozegranych na pubach, zeby byl sens wbijania na rankedy? Dodam, ze mainuje support.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 29 2013 04:51pm
Quote (Rushe @ 29 May 2013 23:28)
Ile gier trzeba miec rozegranych na pubach, zeby byl sens wbijania na rankedy? Dodam, ze mainuje support.


1k
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 29 2013 04:58pm
Quote (Rushe @ 30 May 2013 00:28)
Ile gier trzeba miec rozegranych na pubach, zeby byl sens wbijania na rankedy? Dodam, ze mainuje support.


przynajmniej tyle abys ogarnial mozliwosci postaci na botlane i mial runy
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold: 0.50
May 29 2013 05:20pm
Quote (Rushe @ 30 May 2013 00:28)
Ile gier trzeba miec rozegranych na pubach, zeby byl sens wbijania na rankedy? Dodam, ze mainuje support.


Jak mainujesz supporty to lepiej naucz się grać czymś w stylu rumble/diana/kha'zix/jayce ew. jakiś op jungler jak sejuani, albo dobry lee sin
Supportami ciężko będzie się tobie carrowało gry w jakiś placement meczach czy na brązie/silverze, więc lepiej za czymś innym się rozglądnij do powiedzmy golda, w którym już supportami możesz wygrywać gry spokojnie.
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
May 29 2013 06:29pm
Kurde sobie myślę - riven czy zac, co mi da więcej funu?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 29 2013 06:30pm
Quote (dawid9400 @ 30 May 2013 01:29)
Kurde sobie myślę - riven czy zac, co mi da więcej funu?


jak liczysz na fun to imo zachariusz
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
May 29 2013 06:32pm
supportem typu bc imo smialo probowac mozesz, nobki zawsze na bocie sie znajda po free fraga.
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 30 2013 12:58am
Quote (Grigo @ May 29 2013 11:54pm)
2 765 godzin? : O
Podobno jak się poświęci na coś 10 000 godzin to można się uważać za specjalistę, prosa w danej dziedzinie :)


od wrzesnia
a gram ze 3 lata :D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
May 30 2013 01:38am
Quote (AsaroV @ May 29 2013 11:43pm)
od wrzesnia wbilem 2765 h w lola :huh:


jak to sprawdziles?
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 30 2013 02:19am
Quote (Unsatiable @ May 30 2013 09:38am)
jak to sprawdziles?


xfire taki program ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1371037113712371337144030Next
Closed New Topic New Poll