d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1370371372373374469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 13 2014 12:35am
Quote (YaYco @ Aug 12 2014 10:21pm)
troche beka, bo przed chwila zerknalem na strone i wykres potreningowy zmienil sie na prawidlowy.


tak tez mi sie przytrafilo. tzn na telefonie nagle trening "zniknal". w kalendarzu byl caly z sensownymi czasami :)
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Aug 13 2014 11:19am
nadal na czele rywalizacji pozdrawiam
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 13 2014 12:06pm
Quote (lexus1993 @ Aug 13 2014 05:19pm)
nadal na czele rywalizacji pozdrawiam


ja juz wypadlem na dobre. pewnie na ostatni tydzien sierpnia sie dopiero rusze :(
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 13 2014 12:11pm
Da się w ogóle oszukać to endomondo? Widziałem sporo zawodów tego typu, część nawet z nagrodami. Jeżeli, dajmy na to, wsiądę na BMX i będę sunął z prędkością przeciętnego biegacza, to system to jakoś wyłapie? Pytam z ciekawości, nie będę brał udziału w żadnych zawodach z orderem cebuli na piersi.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 13 2014 12:17pm
Quote (dan_07 @ Aug 13 2014 06:11pm)
Da się w ogóle oszukać to endomondo? Widziałem sporo zawodów tego typu, część nawet z nagrodami. Jeżeli, dajmy na to, wsiądę na BMX i będę sunął z prędkością przeciętnego biegacza, to system to jakoś wyłapie? Pytam z ciekawości, nie będę brał udziału w żadnych zawodach z orderem cebuli na piersi.


Nie wiem, ale pewien zacny user tego forum ma 1 min 10 s na 1km :)
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Aug 13 2014 12:38pm
Quote (dan_07 @ Aug 13 2014 07:11pm)
Da się w ogóle oszukać to endomondo? Widziałem sporo zawodów tego typu, część nawet z nagrodami. Jeżeli, dajmy na to, wsiądę na BMX i będę sunął z prędkością przeciętnego biegacza, to system to jakoś wyłapie? Pytam z ciekawości, nie będę brał udziału w żadnych zawodach z orderem cebuli na piersi.


Chyba tak, przy ktoryms konkursie widzialem komentarze tego typu, ludzie plakali ze osoby ktory wygrywaja zazwyczaj oszukuja.
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 13 2014 01:13pm
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 13 Aug 2014 20:38)
Chyba tak, przy ktoryms konkursie widzialem komentarze tego typu, ludzie plakali ze osoby ktory wygrywaja zazwyczaj oszukuja.


mysle, ze spokojnie moznaby weryfikowac takie rzeczy za pomoca wykresu.
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Aug 13 2014 03:28pm
Quote (lexus1993 @ Aug 13 2014 06:19pm)
nadal na czele rywalizacji pozdrawiam

gz. Biegałeś kiedyś lub uprawiałeś jakiś inny sport?
Quote (dan_07 @ Aug 13 2014 07:11pm)
Da się w ogóle oszukać to endomondo? Widziałem sporo zawodów tego typu, część nawet z nagrodami. Jeżeli, dajmy na to, wsiądę na BMX i będę sunął z prędkością przeciętnego biegacza, to system to jakoś wyłapie? Pytam z ciekawości, nie będę brał udziału w żadnych zawodach z orderem cebuli na piersi.

da się bez problemu.
Quote (Rave_PL @ Aug 13 2014 07:17pm)
Nie wiem, ale pewien zacny user tego forum ma 1 min 10 s na 1km :)

Ja mam 1:29 i co mi zrobisz? ;)
Endomondo czasami błędnie lokalizuje satelity i potrafi naliczyć kilkaset metrów na dystansie kilkudziesięciu. A to że jest larum na forach rywalizacji endomondo to już mnie nawet nie obchodzi. I tak nikt tego nie zmieni. Ja np trenuję dla siebie i wolę wiedzieć ile przebiegłem/spaliłem kcal realnie, a nie sztucznie.

E: mam nowe buty, właściwie 2 pary:
1. Kalenji Ekiden 50
2. Adidas Sequence Boost

This post was edited by Henio17 on Aug 13 2014 03:29pm
Member
Posts: 1,841
Joined: Aug 5 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 13 2014 04:48pm
Biegam na naryach
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 13 2014 10:31pm
Quote (Henio17 @ Aug 13 2014 09:28pm)
gz. Biegałeś kiedyś lub uprawiałeś jakiś inny sport?

da się bez problemu.

Ja mam 1:29 i co mi zrobisz?  ;)
Endomondo czasami błędnie lokalizuje satelity i potrafi naliczyć kilkaset metrów na dystansie kilkudziesięciu. A to że jest larum na forach rywalizacji endomondo to już mnie nawet nie obchodzi. I tak nikt tego nie zmieni. Ja np trenuję dla siebie i wolę wiedzieć ile przebiegłem/spaliłem kcal realnie, a nie sztucznie.

E: mam nowe buty, właściwie 2 pary:
1. Kalenji Ekiden 50
2. Adidas Sequence Boost


Quote (Henio17 @ Aug 13 2014 09:28pm)
gz. Biegałeś kiedyś lub uprawiałeś jakiś inny sport?

da się bez problemu.

Ja mam 1:29 i co mi zrobisz?  ;)
Endomondo czasami błędnie lokalizuje satelity i potrafi naliczyć kilkaset metrów na dystansie kilkudziesięciu. A to że jest larum na forach rywalizacji endomondo to już mnie nawet nie obchodzi. I tak nikt tego nie zmieni. Ja np trenuję dla siebie i wolę wiedzieć ile przebiegłem/spaliłem kcal realnie, a nie sztucznie.

E: mam nowe buty, właściwie 2 pary:
1. Kalenji Ekiden 50
2. Adidas Sequence Boost


Nic ci nie zrobie. Chodzi mi o to, ze sie zdziwilem jak zobaczylem pb bobka na 1km :DDDDD
Go Back To Polska Topic List
Prev1370371372373374469Next
Add Reply New Topic New Poll