Quote (rruummuunn @ May 29 2013 06:54pm)
zaczynam wierzyć w elo hell, wpadłem do b5, gram sobie lee sin jungla po okolo 20 minutach mam 9/0/7 przegrywamy gre mimo tego że mieliśmy chyba 4 ace bez inhibitora..... zero komunikacji, ciagly flame na czacie, idiotyczne decyzje.
W tej grze trochę trzeba myśleć, a nie napierdalać i patrzeć na staty BOŻĘ JAKI JA DOBRY ALE MUJ TEAM PRZEGRAŁ :{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{[