d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1370837093710371137124030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 29 2013 11:43am
Quote (iRetwe @ 29 May 2013 18:42)
http://img211.imageshack.us/img211/2346/hmmmmmmms.png

ja ruwnierz nie wiem co wybrac ;/


kupuje juz runy ktorych nie potrzebuje bo nie ma na co wydawac


trojan3k w pmach; DDDDDDDDDDDDD EZ
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 29 2013 11:44am
Quote (Xploosiv @ 29 May 2013 18:43)
trojan3k w pmach; DDDDDDDDDDDDD EZ


przypaletal sie
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
May 29 2013 11:54am
zaczynam wierzyć w elo hell, wpadłem do b5, gram sobie lee sin jungla po okolo 20 minutach mam 9/0/7 przegrywamy gre mimo tego że mieliśmy chyba 4 ace bez inhibitora..... zero komunikacji, ciagly flame na czacie, idiotyczne decyzje.
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
May 29 2013 12:01pm
Quote (rruummuunn @ May 29 2013 06:54pm)
zaczynam wierzyć w elo hell, wpadłem do b5, gram sobie lee sin jungla po okolo 20 minutach mam 9/0/7  przegrywamy gre mimo tego że mieliśmy chyba 4 ace bez inhibitora..... zero komunikacji, ciagly flame na czacie, idiotyczne decyzje.


W tej grze trochę trzeba myśleć, a nie napierdalać i patrzeć na staty BOŻĘ JAKI JA DOBRY ALE MUJ TEAM PRZEGRAŁ :{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{[
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
May 29 2013 12:02pm
Quote (colonymike @ 29 May 2013 21:01)
W tej grze trochę trzeba myśleć, a nie napierdalać i patrzeć na staty BOŻĘ JAKI JA DOBRY ALE MUJ TEAM PRZEGRAŁ :{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{[


aha
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 29 2013 12:04pm
Quote (colonymike @ 29 May 2013 20:01)
W tej grze trochę trzeba myśleć, a nie napierdalać i patrzeć na staty BOŻĘ JAKI JA DOBRY ALE MUJ TEAM PRZEGRAŁ :{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{[


Ty sie znasz :D
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
May 29 2013 12:05pm
Quote (Atanok @ May 29 2013 07:04pm)
Ty sie znasz :D


Nie no sam nie raz płacze na te tępe dzidy ale kurwa, na bronze?!
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
May 29 2013 12:06pm
Quote (colonymike @ 29 May 2013 21:05)
Nie no sam nie raz płacze na te tępe dzidy ale kurwa, na bronze?!


owszem na bronze, niestety jakbyś nie grał to nie wygrasz grając najczęściej 4 vs 5 z nafeedowanymi pod niebo przeciwnikami, zabijesz 2-3 ale na tym koniec. nie uważam że gram zawodowo bo niedawno pisałem przecież że wbiłem 30 poziom no ale kurwa ludzie nie mają rąk.
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
May 29 2013 12:09pm
Quote (rruummuunn @ May 29 2013 07:06pm)
owszem na bronze, niestety jakbyś nie grał to nie wygrasz  grając najczęściej 4 vs 5  z nafeedowanymi pod niebo przeciwnikami, zabijesz 2-3 ale na tym koniec. nie uważam że gram zawodowo bo niedawno pisałem przecież że wbiłem 30 poziom no ale kurwa ludzie nie mają rąk.


MMR się zgadza, więc jeśli oni nie mają rąk to obawiam się, że ktoś też nie ma...
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,442.64
May 29 2013 12:28pm
ja pierdole w życiu nie wejdę na platynę. +2 ewentualnie jak gram z góry to zaskakujące +3 wpadnie no ale jak lose to poniżej -5 nie schodzi ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1370837093710371137124030Next
Closed New Topic New Poll