☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev
1
3704
3705
3706
3707
3708
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 552097
Replies: 40291
Track Topic
toldi
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold
:
19.37
#37051
May 28 2013 01:45pm
Quote (Dreedeq @ May 28 2013 07:06pm)
pewka
najwiekszy wlasnie Ci odpisuje xd
ty tez na isice ?
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#37052
May 28 2013 01:55pm
Quote (toldi @ May 28 2013 07:45pm)
ty tez na isice ?
a gdzie moglbym byc?
toldi
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold
:
19.37
#37053
May 28 2013 01:56pm
Quote (Dreedeq @ May 28 2013 07:55pm)
a gdzie moglbym byc?
jebani zdrajcy :D. Dlaczego mam iść do was? :(( Jak mi sie nie spodoba;((?
colonymike
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold
:
5.01
#37054
May 28 2013 02:00pm
Quote (toldi @ May 28 2013 08:56pm)
jebani zdrajcy :D. Dlaczego mam iść do was? :(( Jak mi sie nie spodoba;((?
Możesz oddać mi konto do utylizacji xd już riot będzie wiedział co z tym zrobić
colonymike
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold
:
5.01
#37055
May 28 2013 02:03pm
Idę kog ap mid elo
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#37056
May 28 2013 02:07pm
Quote (toldi @ May 28 2013 08:56pm)
jebani zdrajcy :D. Dlaczego mam iść do was? :(( Jak mi sie nie spodoba;((?
To wrócisz!
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#37057
May 28 2013 02:12pm
Quote (toldi @ May 28 2013 07:56pm)
jebani zdrajcy :D. Dlaczego mam iść do was? :(( Jak mi sie nie spodoba;((?
moge Ci dac goldowe kąto
toldi
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold
:
19.37
#37058
May 28 2013 02:21pm
Quote (Dreedeq @ May 28 2013 08:12pm)
moge Ci dac goldowe kąto
dac? jak to cóż sie stało
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#37059
May 28 2013 02:32pm
Quote (toldi @ May 28 2013 08:21pm)
dac? jak to cóż sie stało
no kumpel i tak nie gra, wbilem tam sobie gold III, bo chcialem mida pocwiczyc, ale i tak jestem mientki, wiec moge Ci je dac ;d
This post was edited by Dreedeq on May 28 2013 02:32pm
Liar88
Member
Posts: 7,062
Joined: Mar 20 2011
Gold
:
2,242.39
#37060
May 28 2013 02:45pm
czas n a 3 promotiona dzisaj :\
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
3704
3705
3706
3707
3708
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact