d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1370337043705370637074030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 28 2013 12:23pm
Quote (colonymike @ May 28 2013 07:21pm)
xd


;p
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
May 28 2013 12:23pm
Widze same prosy sie wypowiadają w tym temacie.
Propsuje więc
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
May 28 2013 12:42pm
Quote (toldi @ May 28 2013 07:23pm)
Widze same prosy sie wypowiadają w tym temacie.
Propsuje więc


Jak tam? xD nazbierałeś już węgiel na zimę?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 28 2013 12:44pm
Quote (colonymike @ May 28 2013 06:42pm)
Jak tam? xD nazbierałeś już węgiel na zimę?


Bez wunglaa nie ma latwo. Rece sie trzesa i w lola grac sie nie da.

This post was edited by kefir on May 28 2013 12:56pm
May 28 2013 12:46pm
Inappropriate Post Content
May 28 2013 12:49pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 28 2013 12:53pm
Quote (kefir @ 28 May 2013 19:49)
jsp/10


juz ktos reportnal, ezz xdd
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 28 2013 12:57pm
Go Back To Polska Topic List
9 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): kefir, miton84, Gepard12, LukaSss, khazaar, Komandos, mambol, dawid9400


pozdrawiam, grasz w lola?
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 28 2013 01:06pm
Quote (toldi @ May 28 2013 06:23pm)
Widze same prosy sie wypowiadają w tym temacie.
Propsuje więc


pewka :D najwiekszy wlasnie Ci odpisuje xd
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
May 28 2013 01:11pm
mniam mua xD
Go Back To Polska Topic List
Prev1370337043705370637074030Next
Closed New Topic New Poll