d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1369937003701370237034030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
May 28 2013 05:01am
Quote (Dreedeq @ May 28 2013 11:04am)
ktora nie moze wbic czelendzera i mi placze, hue xd


;[
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 28 2013 05:22am
Quote (DrCox @ 28 May 2013 11:41)
i sie jeszcze za wowa bierzesz z tardkiem ;DD dobre typie, dawaj wiecej


a tak czasami gram z nudów, jak równiez w wiele innych gier


trzeba z czegoś zrezygnować ale ciężko wybrać

nv juz olałem bo chujnia, ale trzeba z czegos jeszcze zrezygnowac
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 28 2013 05:27am
Quote (colonymike @ May 28 2013 11:01am)
;[


hue, ja dzis awans na gold 3! <3
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 28 2013 05:55am
Retwe dzisiaj gramy po 18?
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 28 2013 06:08am
Quote (LukaSss @ 28 May 2013 12:55)
Retwe dzisiaj gramy po 18?


ja bym był za, zobaczymy jak ekipa dopisze, jeszcze zawsze można kogoś znaleźć


do jednego mam numer telefonu więc 3 nas na pewno będzie, pozostali to nolify więc pewnie też będą, sie ustali kto gdzie gra i potrenuje troche
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 28 2013 06:32am
Adamke powiedział mi kiedyś w sekrecie, że jak będę w teamie, który ma chellengera, to może dołączyć, więc musimy się starać!
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 28 2013 06:33am
Quote (LukaSss @ 28 May 2013 13:32)
Adamke powiedział mi kiedyś w sekrecie, że jak będę w teamie, który ma chellengera, to może dołączyć, więc musimy się starać!


Może być cieżko, zwłaszcza, że miałem sporo przerwy i odzyskuję formę i skilla (którego nigdy nie miałem).
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
May 28 2013 06:33am
;d
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 28 2013 06:37am
Quote (colonymike @ May 28 2013 01:33pm)
;d


Nie śmiej się, będzie to najlepszy team w historii lola!
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 28 2013 06:45am
Quote (LukaSss @ May 28 2013 12:32pm)
Adamke powiedział mi kiedyś w sekrecie, że jak będę w teamie, który ma chellengera, to może dołączyć, więc musimy się starać!


ale to po co wam wtedy adamke? xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1369937003701370237034030Next
Closed New Topic New Poll