d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1369370371372373469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 10 2014 11:41am
No i sie zalatwilem, kolejna przerwa d biegania.
Nie polecam wjebac sie kanalu bez pokrywy. Klata i piszczel dosc ostro przeorane.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 10 2014 11:55am
Quote (Rave_PL @ 10 Aug 2014 19:41)
No i sie zalatwilem, kolejna przerwa d biegania.
Nie polecam wjebac sie kanalu bez pokrywy. Klata i piszczel dosc ostro przeorane.


Jak to się stało? Biegałeś po ciemku?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 10 2014 11:57am
Quote (Grigo @ Aug 10 2014 05:55pm)
Jak to się stało? Biegałeś po ciemku?


W zasadzie to nawet nie biegalem. Od tego biegania ostatnio mnie ciagle nosi. Bylem u siebie na dzialce, troche wypilismy, troche zjedlismy. Stwierdzilem ze ide sie przejsc, reszta marudzial wiec poszedlem sam. Poszlajalem sie troche, uslyszalem jakis ludzi, to poszedlem ogarnac kto to. No i zapomnialem, ze niektore studnie nie maja pokryw. Potem tylko lekkie zdziwienie i +/- 3m lot na dol haczac o wszystko co sie da :P
Teraz ledwo siedze, lezec tez nie umiem :)
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 12 2014 11:06am
przytrafily sie komus problemy z endomondo? dzis juz drugi raz z kolei, jak mi odpierdziela jakas maniane :<
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 12 2014 11:09am
Quote (YaYco @ 12 Aug 2014 19:06)
przytrafily sie komus problemy z endomondo? dzis juz drugi raz z kolei, jak mi odpierdziela jakas maniane :<


na czym polegaja te problemy vel maniana? :P
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 12 2014 11:15am
Quote (cOr @ 12 Aug 2014 19:09)
na czym polegaja te problemy vel maniana? :P


ostatnio po kilkunastu minutach zgubilem sygnal gps, dzis niby do konca wszystko bylo ok, ale po skonczeniu biegu zapisalo mi tylko 15 minut.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 12 2014 11:35am
Quote (YaYco @ 12 Aug 2014 19:15)
ostatnio po kilkunastu minutach zgubilem sygnal gps, dzis niby do konca wszystko bylo ok, ale po skonczeniu biegu zapisalo mi tylko 15 minut.


chyba na poprzedniej stronie ktos pisal o jakiejs aplikacji ktora naprawia problemy z gpsem w endomondo, nazywa sie chyba gpsfix
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 12 2014 11:37am
Quote (cOr @ 12 Aug 2014 19:35)
chyba na poprzedniej stronie ktos pisal o jakiejs aplikacji ktora naprawia problemy z gpsem w endomondo, nazywa sie chyba gpsfix


dzieki. w kazdym razie pojutrze pobiegam sobie ze starym telefonem ;p
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 12 2014 03:37pm
Quote (YaYco @ Aug 12 2014 05:15pm)
ostatnio po kilkunastu minutach zgubilem sygnal gps, dzis niby do konca wszystko bylo ok, ale po skonczeniu biegu zapisalo mi tylko 15 minut.


mialem to samo, tyle ze "stoper" dzialal normalnie...
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 12 2014 04:21pm
Quote (Rave_PL @ 12 Aug 2014 23:37)
mialem to samo, tyle ze "stoper" dzialal normalnie...


troche beka, bo przed chwila zerknalem na strone i wykres potreningowy zmienil sie na prawidlowy.
Go Back To Polska Topic List
Prev1369370371372373469Next
Add Reply New Topic New Poll