Quote (Grigo @ Aug 10 2014 05:55pm)
Jak to się stało? Biegałeś po ciemku?
W zasadzie to nawet nie biegalem. Od tego biegania ostatnio mnie ciagle nosi. Bylem u siebie na dzialce, troche wypilismy, troche zjedlismy. Stwierdzilem ze ide sie przejsc, reszta marudzial wiec poszedlem sam. Poszlajalem sie troche, uslyszalem jakis ludzi, to poszedlem ogarnac kto to. No i zapomnialem, ze niektore studnie nie maja pokryw. Potem tylko lekkie zdziwienie i +/- 3m lot na dol haczac o wszystko co sie da

Teraz ledwo siedze, lezec tez nie umiem
