d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13693703713723731680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Dec 8 2009 05:03pm
Quote (xxxRedxxx @ 8 Dec 2009 23:45)


przeczytałem na końcu "Fail of the Lich King" ;D
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 8 2009 05:10pm
Quote (Anarchy51 @ 9 Dec 2009 01:03)
przeczytałem na końcu "Fail of the Lich King" ;D


TEZ :DDDDDD
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 8 2009 05:15pm
Quote (Anarchy51 @ Dec 8 2009 11:03pm)
przeczytałem na końcu "Fail of the Lich King" ;D


To tam jest Fall? :unsure: Musiałem aż włączyć jeszcze raz :DDDD
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Dec 8 2009 06:18pm
k, budzik mam na 5 rano, na zajecia oczywko nie ide

This post was edited by iron_bird on Dec 8 2009 06:18pm
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Dec 8 2009 06:32pm
Quote (iron_bird @ 9 Dec 2009 01:18)
k, budzik mam na 5 rano, na zajecia oczywko nie ide


przecież maintence jest
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Dec 8 2009 06:38pm
Quote (Anarchy51 @ 9 Dec 2009 01:32)
przecież maintence jest


y, ale moze wczesniej wlacza serwy, warto byc przed kompem, 300+ epic gemow samo sie nie sprzeda k
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 8 2009 06:39pm
Quote (iron_bird @ 9 Dec 2009 00:18)
k, budzik mam na 5 rano, na zajecia oczywko nie ide
ja sroda wolna na szczescie
ale mam sporo roboty :\
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 8 2009 06:41pm
Quote (Anarchy51 @ 9 Dec 2009 00:03)
przeczytałem na końcu "Fail of the Lich King" ;D


Kolejna osoba, też dopiero jak zacząłem się śmiać z nazwy zczaiłem ,że to FALL
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Dec 8 2009 08:08pm
10k expa drutem mi zabrakło do 66lvl-a, zanim wyłączyli... Się jakiś Faili Licha im zachciało...
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Dec 8 2009 11:49pm
Quote (zYwi3c @ 9 Dec 2009 00:15)
Wiec ... 9600GSO to jest BARDZO okrojona wersja 9600GT ( GT daje rade w WoWie ) ... 2gi minus tego zestawu to procek, przydalby sie jakis 2 rdzeniowy juz, przynajmniej ten e2160 ( okolo 100 zł ) i krecic go na 3ghz

Plyta glowna jest spoko, wiec problemu z OC nie bedziesz mial ;)


nie przesadzajmy ze jest baaaaaardzo okrojona. testowalem u kumpla co ma GT. wlozylem u niego zamiast jego GT i dzialalo przyzwoicie. troche mniejsze osiagi wiadomo ale nie az tak ze on gra na max detalaach i ma w chuj fps a ja na lowest i mam 7 ; p
a procek planuje jakos kupic po swietach E5300. Mysle ze dam rade jakos kase uzbierac.. choc latwo nie bedzie

btw trailer jest nawet nawet ; P
Go Back To Polska Topic List
Prev13693703713723731680Next
Closed New Topic New Poll