d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev136373839401879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 13 2014 11:07am
Quote (Rave_PL @ Dec 13 2014 07:05pm)
Real mistrzem jesieni.
Prezent od Audi dla mistrza jesieni. B)
http://thesupercarkids.com/real-madrid-receives-23-brand-new-audis/
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,600.00
Dec 13 2014 11:13am
Quote (tamburyn @ 13 Dec 2014 19:07)
Kurwa, co sędzia przekręcil Getafe ;D
I powiedz ktoś jeszcze, że Barcelona nie jest faworyzowana przez ta jebaną federację.

Gdyby do czegoś takiego doszło w meczu ligi podwórkowej to sędzia by spierdalał z buta przez 4 kolejne wsie i by go jeszcze ujebali.
A tutaj- w świetle fleszy, w majestacie regulaminu, kutas gwiżdże koniec meczu.
Japierdole.


Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Dec 13 2014 11:26am
Quote (Dami @ 13 Dec 2014 19:13)
http://i.minus.com/ibo1NIqvWcNUiL.gif


to jest błąd sędziowski

to co zrobił w 94 minucie to skurwysyństwo
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 13 2014 11:31am
Quote (tamburyn @ 13 Dec 2014 19:26)
to jest błąd sędziowski

to co zrobił w 94 minucie to skurwysyństwo


poka, bo nie widziałem
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Dec 13 2014 11:33am
Quote (JohnyCage @ 13 Dec 2014 19:31)
poka, bo nie widziałem


nie mam,
napastnik Getafe dostał piłe sam na sam w 94 minucie i sędzia jakby nigdy nic gwizdnął se koniec meczu zanim ten oddal strzał

gg
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 13 2014 11:45am
Quote (Dami @ Dec 13 2014 05:13pm)
http://i.minus.com/ibo1NIqvWcNUiL.gif


Wrzuc jeszcze blaznie gifa z reka Alvesa w polu karnym
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Dec 13 2014 12:44pm
Quote (Rave_PL @ Dec 13 2014 07:45pm)
Wrzuc jeszcze blaznie gifa z reka Alvesa w polu karnym


Nie oglądałem tego meczu bo nie oglądam ligi hiszpańskiej ale to zawsze mnie rozpierdala. Czy u pozera czy u innego pajaca mieniącego się kibicem jakiegoś klubu. Ach ten obiektywizm.
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 13 2014 12:51pm
Ja pierdole. Wellbeck jest tak chujowy, że aż mi się monitor wyłącza... pozer kurwa, wielki znawca... chyba gorszy zakup niż czesław mozill
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 13 2014 01:24pm
Quote (Pito @ Dec 13 2014 06:44pm)
Nie oglądałem tego meczu bo nie oglądam ligi hiszpańskiej ale to zawsze mnie rozpierdala. Czy u pozera czy u innego pajaca mieniącego się kibicem jakiegoś klubu. Ach ten obiektywizm.


Dwa ewidentne karne. Jeden w jedna, drugi w druga. W 94 minucie gosc odbiera obroncy Barcelony pilke, biegnie na bramke sam na sam i... sedzia konczy mecz.
Potem wejdzie tu pierwszy sprawiedliwy i wklei gifa. Jednego. Ze swojej strony. Tyle.
Nie hejtuje teraz Barcelony czy kogokolwiek, ale guwno w tym temacie momentami wyplywa z monitora.
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Dec 14 2014 06:14am
the reds idą dziś na przełamanie B)
Go Back To Polska Topic List
Prev136373839401879Next
Add Reply New Topic New Poll