d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev136373839402670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Mar 23 2012 01:03pm
nie mam swojego klucza, pozyczylem betq
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 23 2012 01:12pm
Grał ktoś w rozdzielczości 1366x768? Pójdzie na HD 3000?

This post was edited by Xasthur on Mar 23 2012 01:13pm
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Mar 23 2012 01:17pm
Quote (Xasthur @ 23 Mar 2012 21:12)
Grał ktoś w rozdzielczości 1366x768? Pójdzie na HD 3000?


Ja gram w bete na tej rozdzialce przy gtx 260 4gb ramu i athlonie 4x 2,4 ghz działa płynnie na high
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 23 2012 01:24pm
Quote (Alyx @ 23 Mar 2012 20:17)
Ja gram w bete na tej rozdzialce przy gtx 260  4gb ramu i athlonie 4x 2,4 ghz działa płynnie na high

A gra się fajnie czy wszystko jest zbyt duże do przyjemnej gry?
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Mar 23 2012 01:27pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Mar 23 2012 01:30pm
Quote (kRisniew @ 23 Mar 2012 21:27)
http://screenshooter.net/data/uploads/sj/cc/bwdm.jpg


co to za stronka bo tez bym sobie sprawdzil
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Mar 23 2012 01:46pm
Quote (Xasthur @ 23 Mar 2012 21:24)
A gra się fajnie czy wszystko jest zbyt duże do przyjemnej gry?


Wg mnie gra się świetnie, wszystko jest czytelne, grafika w porządku, grałem narazie max 2 graczy ale poza lagami wszystko było ok ( jeszcze zzostaje ten bug z wczytywaniem grafiki podwojnie ale to maja usunac w pelnej wersji )

W porownaniu do rozdzielczosci d2 to niebo a ziemia :D

Nie wiem jak wam ale mi s trasznie dziala na nerwy brak chatu z widokiem na postacie/ tworzenia i przegladania gier tak jak w d2, swietnie to sie prezentowalo
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Mar 23 2012 01:47pm
Quote (lszcz @ 23 Mar 2012 21:30)
co to za stronka bo tez bym sobie sprawdzil


www.systemrequirementslab.com/
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 23 2012 01:59pm
Quote (Alyx @ Mar 23 2012 08:46pm)
Wg mnie gra się świetnie, wszystko jest czytelne, grafika w porządku, grałem narazie max 2 graczy ale poza lagami wszystko było ok  ( jeszcze zzostaje ten bug z wczytywaniem grafiki podwojnie ale to maja usunac w pelnej wersji )

W porownaniu do rozdzielczosci d2 to niebo a ziemia :D

Nie wiem jak wam ale mi s trasznie dziala na nerwy brak chatu z widokiem na postacie/ tworzenia i przegladania gier tak jak w d2, swietnie to sie prezentowalo


mi z gtx280 muli przy 4 graczach i kilku aoe :(
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Mar 23 2012 01:59pm
Wymagania D3 już mniej więcej znane jak się czyta testy jakie zostały tu zamieszczone.
A jak jest z szerokopasmowym netem? Mieszkam jeszcze po za miastem i niestety mam 2mb i raczej znacznie nie wzrośnie. Gdzieś widziałem info że trzeba mieć mocnego neta żeby pograć w D3. Potwierdzi ktoś czy zaprzeczy?
Go Back To Polska Topic List
Prev136373839402670Next
Closed New Topic New Poll