Quote (Xasthur @ 23 Mar 2012 21:24)
A gra się fajnie czy wszystko jest zbyt duże do przyjemnej gry?
Wg mnie gra się świetnie, wszystko jest czytelne, grafika w porządku, grałem narazie max 2 graczy ale poza lagami wszystko było ok ( jeszcze zzostaje ten bug z wczytywaniem grafiki podwojnie ale to maja usunac w pelnej wersji )
W porownaniu do rozdzielczosci d2 to niebo a ziemia

Nie wiem jak wam ale mi s trasznie dziala na nerwy brak chatu z widokiem na postacie/ tworzenia i przegladania gier tak jak w d2, swietnie to sie prezentowalo