Quote (D2SaTaN @ 16 Nov 2011 11:22)
gram z wami na serwie tepa szmato

OHO, dobra, przebaczam, dodaj mnie ingejm do friendsow - lighmafire, dzis kolo nie wiem 20-21 bede gral juz pewnie.
Quote (vyyj @ 16 Nov 2011 01:55)
Od jutra nakurwaim areny
T1 PvP juz mozesz kupic caly :P, ja mam w banku cale t1 pvp.
Quote (Mantoo @ 16 Nov 2011 11:38)
jem płatki, ide walnać tłoka i zasiadam do gry, ostatni dzien wolny

i tak jestes typie na jedna latajaca balache ok
This post was edited by LightMaFire on Nov 16 2011 03:58am