Quote (ShiSeido @ 28 Jan 2012 19:24)
Witam,
Iphone 4s (świeży) i problem a dotyczy karty sim którą dzisiaj wyrobiłem ( duplikat)
telefon jeszce nie skonfigurowany język tylko nie da sie dokonczyc konfiguracji ponieważ oto komunikat :
na gorze jest " Karta Sim włozona do telefon...
natomiast po srodku:
Aby aktywować telefon iphone , należy włożyć
kompatybilną karte SIM obsługiwanego operatora. Włóż
kartę SIM , która została dostarczona z twoim telefonem
albo odwiedz sklep obsługiwanego operatora, aby wymienić kartę Sim
Telefon zostal zakupiony w Szwecji nie wiem czy ma to wplyw
Dzownilem do operatora " Orange " mowili ze karta dziala od paru godzin
trzeba zresetowac telefon robilem to z 2 razy lecz nie wiem czy prawidlowo
Jak ktos by mogl pomóc bylbym wdzieczny
PZDR !
zakupiony w szwecji ale u jakiegos operatora czy w apple store?