d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev13637383940339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jan 28 2012 11:24am
Witam,

Iphone 4s (świeży) i problem a dotyczy karty sim którą dzisiaj wyrobiłem ( duplikat)

telefon jeszce nie skonfigurowany język tylko nie da sie dokonczyc konfiguracji ponieważ oto komunikat :

na gorze jest " Karta Sim włozona do telefon...

natomiast po srodku:

Aby aktywować telefon iphone , należy włożyć
kompatybilną karte SIM obsługiwanego operatora. Włóż
kartę SIM , która została dostarczona z twoim telefonem
albo odwiedz sklep obsługiwanego operatora, aby wymienić kartę Sim

Telefon zostal zakupiony w Szwecji nie wiem czy ma to wplyw


Dzownilem do operatora " Orange " mowili ze karta dziala od paru godzin
trzeba zresetowac telefon robilem to z 2 razy lecz nie wiem czy prawidlowo
Jak ktos by mogl pomóc bylbym wdzieczny


PZDR !
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 28 2012 11:38am
Quote (ShiSeido @ 28 Jan 2012 19:24)
Witam,

Iphone 4s (świeży) i problem a  dotyczy karty sim którą dzisiaj wyrobiłem ( duplikat)

telefon jeszce  nie skonfigurowany język tylko  nie da sie  dokonczyc  konfiguracji ponieważ oto komunikat :

na  gorze  jest " Karta Sim włozona do telefon...

natomiast po srodku:

Aby aktywować telefon iphone , należy włożyć
kompatybilną karte SIM obsługiwanego operatora. Włóż
kartę SIM , która została dostarczona z twoim telefonem
albo odwiedz sklep obsługiwanego operatora, aby wymienić kartę Sim

Telefon zostal zakupiony w Szwecji nie wiem czy ma to wplyw


Dzownilem do operatora " Orange "  mowili ze karta  dziala od paru godzin
trzeba zresetowac telefon robilem to z 2  razy  lecz  nie wiem czy prawidlowo
Jak ktos  by mogl pomóc  bylbym wdzieczny


PZDR !


zakupiony w szwecji ale u jakiegos operatora czy w apple store?
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jan 28 2012 11:41am
Quote (cOr @ Jan 28 2012 07:38pm)
zakupiony w szwecji ale u jakiegos operatora czy w apple store?


tele czy tam tele2 byl w takiej przezroczystej folijce i mial taka malo nalepke

This post was edited by ShiSeido on Jan 28 2012 11:42am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 28 2012 11:44am
Quote (ShiSeido @ 28 Jan 2012 19:41)
tele  czy tam tele2  byl w takiej przezroczystej folijce i mial taka  malo nalepke


nie wiem dokladnie co to jest ale jak kupiles u operatora to prawdopodobnie masz zalozonego simlocka
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jan 28 2012 11:47am
Quote (cOr @ Jan 28 2012 07:44pm)
nie wiem dokladnie co to jest ale jak kupiles u operatora to prawdopodobnie masz zalozonego simlocka


o masz bo normalnie gotuje sie kupiony telefon i nie moge uzywac :fume:
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jan 28 2012 11:50am
Czyli co musze zrobic? :)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 28 2012 11:58am
Quote (ShiSeido @ Jan 28 2012 07:50pm)
Czyli co musze zrobic? :)



kupic ta karte lub sciagnac simlocka
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jan 28 2012 12:48pm
Quote (marekwoj74 @ Jan 28 2012 07:58pm)
kupic ta karte lub sciagnac simlocka


Karte mam duplikat z orange ale niestety nie dziala jak pisalem w peirwszym topicu ..
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 28 2012 12:50pm
Quote (ShiSeido @ Jan 28 2012 08:48pm)
Karte mam duplikat z orange  ale niestety nie dziala jak pisalem w peirwszym topicu ..



ale nie kupiles iphona w orange
Go Back To Polska Topic List
Prev13637383940339Next
Add Reply New Topic New Poll