Quote (Chilik @ May 9 2012 10:55pm)
takie równanie to standard, ja w 2009 też miałem. Trudne było z prawd? na n-ach czy takie zwykle?
Z prawdopodobieństwa nie bylo 'zyciowego' zadania, trzeba bylo udowodnić prawdopodobieństwo. Na necie znajdziesz arkusz, o ile chce Ci się szukać ;D