d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1363738394086Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 26 2011 05:34am
Quote (tamburyn @ Sep 26 2011 01:28pm)
ja nie mogę nic ciekawego znaleźć na dzisiaj -_-
AIK co prawda położył Frolundę, ale...


ale w karnych
aik w ostatnich dwoch meczach nie stracil bramki, w ogole stracil tylko 6 na 5 kolejek, w tym 4 w meczu z djurgardens
linkopings tracil duzo goli, 7 w dwoch ostatnich meczach
ale i tak bym sie nie zdziwil gdyby byl wynik typu 6-1 :D


Quote (tamburyn @ Sep 26 2011 01:28pm)

e/
zagrałem na Magnitogorsk i Severstal Czerepowiec
Linkopings nie dotykam ;)


ja nie tykam khl, nie lubie tej ligi, sporo mi zawalala w zeszlym roku


This post was edited by cesasz on Sep 26 2011 05:36am
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 26 2011 05:41am
Quote (cesasz @ 26 Sep 2011 13:34)
ale w karnych
aik w ostatnich dwoch meczach nie stracil bramki, w ogole stracil tylko 6 na 5 kolejek, w tym 4 w meczu z djurgardens
linkopings tracil duzo goli, 7 w dwoch ostatnich meczach
ale i tak bym sie nie zdziwil gdyby byl wynik typu 6-1 :D


może być różnie- jak to w hokeju bywa :)
btw Djurgardens mi jakiś kupon ostatnio zepsuło :huh:

Quote (cesasz @ 26 Sep 2011 13:34)
ja nie tykam khl, nie lubie tej ligi, sporo mi zawalala w zeszlym roku


też nie przepadam, ale z braku laku postawiłem za grosze- jak się uda to jutro będzie można postawić parę dyszek więcej :)
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 26 2011 09:22am
Quote (tamburyn @ Sep 26 2011 01:28pm)

zagrałem na Magnitogorsk i Severstal Czerepowiec
Linkopings nie dotykam ;)


gratz
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 26 2011 09:26am
Quote (cesasz @ 26 Sep 2011 17:22)
gratz


zwycięstwo :D
ty :wub:
jest kasa na jutro na KalPa- Assat 2 po kursie 3,20 :unsure:
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 26 2011 02:28pm
no i dupa :/
brat też postawił na AIK i się zesrało -_-
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Sep 26 2011 04:19pm
zbliza sie LM wiec jest dobra okazja aby zarobic albo stracic

Moje typy: borussia DNB po kursie 2.10 ; inter po 2.75 ; city DNB po 2.8 i chelsea po 2.35 ;)

oczywko ryzykowne ale imo marsylia nie przebije sie latwo przez obrone BVB a BVB nie ma formy strzeleckiej dlatego mysle ze przypadek zdecyuje a szczescie ostatnio BVB ma ;)
Inter powoli sie odbudowuje(bardzo powoli) zaczynaja lapac dobry tryb z przodu co moze byc dobrym prognostykiem a sila napadu CSKA nie powala imo
Chelsea ostatni ligowy mecz gladko fakt ze z beniaminkiem, ale co najwazniejsze w tej druzynie teraz to w koncu przebudzenie torresa ktory przypomnial sobie jak sie gra w pilke... drogba po kontuzji i juz strzela... imo najpewniejsze wydarzenie po niezlym kursie ;)
bayern pokazuje ze wraca do lask ale imo niemiecka pilka jest kawalek za angielska... forma po obu stronach wysmienita sklad lekko na strone city ale bayern usiebie... spodziewam sie zajebistego meczu ktory zdecydowanie obejrze... kurs warty ryzyka imo ;)

z innych rzeczy to bym sie skusil w pewniakach (united barca real) na cornerach over 10.5 ale jeszcze statystyk nie meczylem ;) nie kusilbym sie na HC bo juz widac po druzynach ze kontuzje daja sie we znaki i kazdy jak najmniejszym kosztem sil bedzie chcial sie przepchnac przez ta faze grupowa...
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 27 2011 10:42am
Quote (tamburyn @ Sep 26 2011 10:28pm)
no i dupa :/
brat też postawił na AIK i się zesrało -_-


postawiles dzis na assat?
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Sep 27 2011 10:45am
ktos tu sie zna na hokeju na lodzie?

kumpel powiedzial ze w ciemno moge postawic na cracovie z podhalem... postawilem po kursie 1.70 i cracovia wygrala 10;0... zawsze takie wygorowane kursy tam sa?

jeszcze inter do tej cracovi wejdzie i zajebisty kuponik jest moj ;)
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 27 2011 10:47am
Quote (Bumshakalaka @ Sep 27 2011 06:45pm)
ktos tu sie zna na hokeju na lodzie?

kumpel powiedzial ze w ciemno moge postawic na cracovie z podhalem... postawilem po kursie 1.70 i cracovia wygrala 10;0... zawsze takie wygorowane kursy tam sa?

jeszcze inter do tej cracovi wejdzie i zajebisty kuponik jest moj ;)


lepiej polowac na wieksze stawki, to jest hokej i moze byc bardzo roznie, czasem moze wydwac sie, ze stawki w hokeju sa do ozdoby ; d
e/ podhale prawdopodonie bedzie jeszcze dlugo wpierdol dostawalo, ciekawe co sie z nimi stalo

This post was edited by cesasz on Sep 27 2011 10:53am
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Sep 27 2011 11:13am
Quote (cesasz @ Sep 27 2011 04:47pm)
lepiej polowac na wieksze stawki, to jest hokej i moze byc bardzo roznie, czasem moze wydwac sie, ze stawki w hokeju sa do ozdoby ; d
e/ podhale prawdopodonie bedzie jeszcze dlugo wpierdol dostawalo, ciekawe co sie z nimi stalo


chodzi o to ze w hokeju czesto nie umiejetnosci decyduja tylko przypadek? pytam sie bo 1.7 na druzyne co wygrywa 10;0 az podejrzane ;) a co do edita to nie wiem nigdy nie obejrzalem nawet 1 tercji (czy jak to sie zwie) hokeja ;D

dobrze ze inter dnb obstawilem, przynajmniej jeszcze w gacie nie sram ze przejebie ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1363738394086Next
Add Reply New Topic New Poll