d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev13637383940805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 01:04am
Quote (SchoolOfRock @ 17 Apr 2011 08:54)
Stugiem lepiej walic z normalnej amunicji czy HE? Czytalem na forum wot'a, ze ludzie wala HE, a co wy o tym myslicie?


Zależy jakiego działa używasz i przeciwko komu walczysz.
Jak widzisz, że AP nie skutkuje to HE.

E: Chyba, że zna się weakspoty na przodzie i masz czas na celowanie to wtedy AP :D

This post was edited by Phrarr on Apr 17 2011 01:06am
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 17 2011 01:35am
Quote (xxxRedxxx @ Apr 17 2011 02:05am)
no przydałoby się.
Właśnie jakiegoś KW zoneshotowałem : D Ale miałem gre, zostałem sam na 4 typów i jeszcze 2 zajebałem.


czym się już wozisz?
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Apr 17 2011 01:36am
Quote (Phrarr @ 17 Apr 2011 09:04)
Zależy jakiego działa używasz i przeciwko komu walczysz.
Jak widzisz, że AP nie skutkuje to HE.

E: Chyba, że zna się weakspoty na przodzie i masz czas na celowanie to wtedy AP :D


uzywam 10,5cm :D
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 01:41am
Quote (SchoolOfRock @ 17 Apr 2011 09:36)
uzywam 10,5cm :D


No to faktycznie HE tylko :D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 17 2011 02:59am
Jak sie w spg wlacza widok z gory?
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 17 2011 03:17am
Quote (Saygon @ Apr 17 2011 09:59am)
Jak sie w spg wlacza widok z gory?


szift
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 04:07am
Quote (Yugi @ 17 Apr 2011 11:17)
szift


Z xfire to nie działa -_-

Trzeba zmienić pod jakiś inny klawisz.

Czy ktoś tutaj ma paypal i 40zł na nim i jest w stanie pożyczyć? :D Oddam jutro.

This post was edited by Phrarr on Apr 17 2011 04:07am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 04:08am
Quote (Phrarr @ 17 Apr 2011 12:07)
Z xfire to nie działa -_-

Trzeba zmienić pod jakiś inny klawisz.

Czy ktoś tutaj ma paypal i 40zł na nim i jest w stanie pożyczyć? :D Oddam jutro.


ja mam 70 dolcze ale cie nie znam soooooooooo
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 04:14am
Quote (EustachyMotyka @ 17 Apr 2011 12:08)
ja mam 70 dolcze ale cie nie znam soooooooooo


Tia wiadomka. Boisz się, że Ci ukradnę bogactwa.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 17 2011 04:33am
Quote (Phrarr @ Apr 17 2011 11:14am)
Tia wiadomka. Boisz się, że Ci ukradnę bogactwa.


ja bym ukrat :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev13637383940805Next
Add Reply New Topic New Poll