Quote (SchoolOfRock @ 17 Apr 2011 08:54)
Stugiem lepiej walic z normalnej amunicji czy HE? Czytalem na forum wot'a, ze ludzie wala HE, a co wy o tym myslicie?
Zależy jakiego działa używasz i przeciwko komu walczysz.
Jak widzisz, że AP nie skutkuje to HE.
E: Chyba, że zna się weakspoty na przodzie i masz czas na celowanie to wtedy AP
This post was edited by Phrarr on Apr 17 2011 01:06am