Quote (radi3k @ Mar 21 2011 07:01pm)
Kilka dni temu odebrałem sgs'a i wrzuciłem sobie Darky's ROM. Wszystko działało zajebiście aż do teraz. Wróciłem do domu, wziąłem telefon do ręki, wyciągnąłem ładowarkę, przełożyłem kartę i zaczął się syf. Najpierw jak go włączałem to się zawiesił na ekranie startowym darky'ego, potem zaczął świrować i teraz jak go w końcu włączyłem to połowa aplikacji wyrzuca błędy i wymusza zamknięcie i w pizdu poszedł cały układ widgetów jakie miałem. Jakieś pomysły co z tym zrobić?:/
Sproboj przeinsytalowac system bez wipowania telefonu, aplication data powinien pozostac bez zmian.