d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev13637383940125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 1 2010 06:00am
Quote (Cr0ss @ Sep 1 2010 11:59am)
Prawdziwi kierowcy zdaja za drugim razem :ph34r:
Na egzaminie pierwszy raz jechalem jak bylo ciemno, kolo 21 we wrzesniu rok temu, juz mielismy jechac z powrotem i mi powiedzial, ze mam wjechac w osiedle, no to wjechalem na lajcie juz caly ucieszony bo kazal mi zaparkowac i wycofac, wiec to zrobilem i nagle slysze ' przepraszam, nie zdal pan '. Kto wie dlaczego oblalem? :<


Może to była podpucha i był zakaz wjazdu :ph34r:
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Sep 1 2010 06:02am
Quote (DeSSq @ 1 Sep 2010 14:00)
Brak kierunku? Za szybko po osiedlu?


Może 1-kierunkowa? jak cofał to nie dziwne :P
Member
Posts: 5,209
Joined: Jul 8 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Sep 1 2010 06:04am
Quote (xxxRedxxx @ Sep 1 2010 02:00pm)
Może to była podpucha i był zakaz wjazdu  :ph34r:


Quote (Tomek25 @ Sep 1 2010 02:02pm)
Może 1-kierunkowa? jak cofał to nie dziwne :P


Quote (DeSSq @ Sep 1 2010 02:00pm)
Brak kierunku? Za szybko po osiedlu?


Quote (kabzel @ Sep 1 2010 02:00pm)
juz raz slyszalem jak ktos tak powiedzial, a tydzien pozniej rozbil samochod ojca :D

jednak jestem pelen nadzieji, ze 2 raz bedzie szczesliwy


Nie.

Quote (Tomek25 @ Sep 1 2010 02:02pm)
Może 1-kierunkowa? jak cofał to nie dziwne :P


Tak, byl jeden kierunek, wjechalem w prawo na parking i wycofalem w druga strone i w myslach juz mowilem ' o kurwa '.



This post was edited by Cr0ss on Sep 1 2010 06:04am
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2010 06:05am
Quote (Tomek25 @ Sep 1 2010 02:02pm)
Może 1-kierunkowa? jak cofał to nie dziwne :P


Prosze jaki spryciarz ;]
Quote (Cr0ss @ Sep 1 2010 02:04pm)
Tak, byl jeden kierunek, wjechalem w prawo na parking i wycofalem w druga strone i w myslach juz mowilem ' o kurwa '.

http://i52.tinypic.com/28clefo.jpg


Ciekawie ;]
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Sep 1 2010 06:08am
Quote (DeSSq @ 1 Sep 2010 14:05)
Prosze jaki spryciarz ;]


eZ :D

teraz na takich pierdołach łapią, że chwila nieuwagi i czops, cu next time.

Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 1 2010 06:10am
Quote (Tomek25 @ Sep 1 2010 01:08pm)
eZ :D

teraz na takich pierdołach łapią, że chwila nieuwagi i czops, cu next time.


mnie za to ze zapomniałęm sie spojrzeć w lustertko przy wyprzedzaniu rowerzysztów
a wczesniej na parkingu sam mi po hamlulcah dał bo prawie matiza skasowałem ale kazał mi jechać dalej :o
Member
Posts: 5,209
Joined: Jul 8 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Sep 1 2010 06:33am
Quote (l1pa @ Sep 1 2010 02:10pm)
mnie za to ze zapomniałęm sie spojrzeć w lustertko przy wyprzedzaniu rowerzysztów
a wczesniej na parkingu sam mi po hamlulcah dał bo prawie matiza skasowałem ale kazał mi jechać dalej :o


Jak bratowa zdawala, to mial farta co do egzaminatora, bo kilka razy jej zgasl oraz miala male wpadki.. ale bratowa ma jeden problem.





























































Jest kobietą. :ph34r:
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 1 2010 06:34am
Quote (Tomek25 @ 1 Sep 2010 14:08)
eZ :D

teraz na takich pierdołach łapią, że chwila nieuwagi i czops, cu next time.


ja sie wlasnie przekonalem na jakich pierdolach lapia, goscia mam tak daleko ze z 4 samochody by lacznie ze mna przejechac zdazyly ale na egzaminie musi byc pusto, i tak najgorsze uczucie to wrocic na prawym fotelu do osrodka :D
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 1 2010 06:36am
Quote (Promote @ 1 Sep 2010 14:34)
ja sie wlasnie przekonalem na jakich pierdolach lapia, goscia mam tak daleko ze z 4 samochody by lacznie ze mna przejechac zdazyly ale na egzaminie musi byc pusto, i tak najgorsze uczucie to wrocic na prawym fotelu do osrodka :D


najgorsze jest to jak wracasz na prawym fotelu z mysla, ze popelniles blad ewidentnie z twojej winy, a egzaminator byl calkiem spoko :(
Member
Posts: 4,620
Joined: Aug 16 2009
Gold: 540.12
Sep 1 2010 06:44am
Quote (kabzel @ Sep 1 2010 02:36pm)
najgorsze jest to jak wracasz na prawym fotelu z mysla, ze popelniles blad ewidentnie z twojej winy, a egzaminator byl calkiem spoko :(


dokladnie to prawda .. ja bylem tego blisko ale na szczescie udalo sie wybronic
Go Back To Polska Topic List
Prev13637383940125Next
Add Reply New Topic New Poll