d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev13637383940495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,713
Joined: Oct 10 2005
Gold: 0.00
Jul 29 2010 01:03pm
Quote (fro5tbite @ 29 Jul 2010 19:58)
gz :) jak wrazenia? :P nie sadzisz, ze zergowa kampania moze nieciekawie wygladac? :D

bedzie ktos chetny dzis kolo 22 do nakurwiania jakiegos 1v1? ewentualnie gdyby bylo wiecej osob to jakies masywne ffa/teamowki.


zajebista :D naprawde kosmos

no teraz kampania zergow moze byc ciekawa, chyba ze znowu kogos zainfekuja hehe
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Jul 29 2010 01:12pm
Slasher jak mozesz to wez cos przyspoileruj. :p
Member
Posts: 4,713
Joined: Oct 10 2005
Gold: 0.00
Jul 29 2010 01:19pm
Quote (kuebk @ 29 Jul 2010 20:12)
Slasher jak mozesz to wez cos przyspoileruj. :p


od poczatku to troche duzo tego :D

SPOILER !

Te artefakty ktore zbiera sie na misjach Tychusa to jakas zabawka Xel'naga jak sie okazuje, a syn Mengska (z ktorym zawierasz jakis tam sojusz) potrafi je zlozyc w jedna calosc , ktora potrafi przywrocic Kerrigan czlowieczenstwo :D no i co sie udaje, Tychus chce ja zabic ale Jimmy pakuje mu kulke o ! :P po czym zyli dlugo i szczesliwie


/spoiler

This post was edited by Slasher(ID) on Jul 29 2010 01:24pm
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Jul 29 2010 01:20pm
No czyli tak jak myslalem i tutaj wczesniej napisalem a wszyscy stwierdzili ze za chuj. :(
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 29 2010 01:24pm
Wlasnie mnie pocisnal jakis zerg robiacy totalny mass hydr :< ... zerg odnawia swoje wszystkie stracone jednostki w sekunde ... ehh... zaatakowal mnie, elegancko zostala mi 3/4 armii podchodze do niego, a tam juz w chuj hydraliskow ;/ ... zal
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 29 2010 01:31pm
a ile bedzie kosztowac kazdy kolejny dodatek? tez 150 pln? I kiedy ma wyjsc?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 29 2010 01:52pm
Quote (CallofPripyat @ 29 Jul 2010 21:00)
ktos juz gdzies umieszczal jakies tutki/instrykcje czy cos gdzie jak zapiracić i pograc sobie oflajnowo na luzie ?


wyjdz i nie wracaj, zydzic kase na tak epicka gre -_-

Quote (Slasher(ID) @ 29 Jul 2010 21:19)
od poczatku to troche duzo tego :D

SPOILER !

Te artefakty ktore zbiera sie na misjach Tychusa to jakas zabawka Xel'naga jak sie okazuje, a syn Mengska (z ktorym zawierasz jakis tam sojusz) potrafi je zlozyc w jedna calosc , ktora potrafi przywrocic Kerrigan czlowieczenstwo :D no i co sie udaje, Tychus chce ja zabic ale Jimmy pakuje mu kulke o ! :P po czym zyli dlugo i szczesliwie


/spoiler


no to teraz polecam ci challenge porobic, dobry sposob na pocwiczenie micro i ogarniecie jednostek, oraz ich zdolnosci.

This post was edited by fro5tbite on Jul 29 2010 01:55pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 29 2010 02:05pm
nie spojlerojcie chlopacy, dopiero co 1 misje przeszedlem
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 29 2010 02:07pm
Quote (Pozer @ 29 Jul 2010 22:05)
nie spojlerojcie chlopacy, dopiero co 1 misje przeszedlem


Ja jestem na 3ciej! ... ogolnie zaczne grac kampanie dopiero jak zainstaluje ENG wersje ;o, a nie mam zbytnio czasu kiedy to zrobic ehh
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Jul 29 2010 02:22pm
Quote (zYwi3c @ 29 Jul 2010 21:24)
Wlasnie mnie pocisnal jakis zerg robiacy totalny mass hydr :< ... zerg odnawia swoje wszystkie stracone jednostki w sekunde ... ehh... zaatakowal mnie, elegancko zostala mi 3/4 armii podchodze do niego, a tam juz w chuj hydraliskow ;/ ... zal


Czemu zal?
Go Back To Polska Topic List
Prev13637383940495Next
Add Reply New Topic New Poll