d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev136373839405001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 29 2010 12:16pm
Liniowi dzisiaj szaleja ;D

Quote (CriticalDash @ 29 Aug 2010 20:14)
macie może jakiś dobry link ? nn sopcast etc.


dalem wyzej.

This post was edited by zYwi3c on Aug 29 2010 12:16pm
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 29 2010 12:17pm
Quote (zYwi3c @ 29 Aug 2010 20:13)


probowalem chyba na wszystkich stronach. buforuje co pare sekund niestety, ale dzieki.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 29 2010 12:21pm
Quote (kr90 @ 29 Aug 2010 20:17)
probowalem chyba na wszystkich stronach. buforuje co pare sekund niestety, ale dzieki.


http://mnbha1pzfeeo.az.pl/index.php?option=com_cont%20ent&view=article&id=40:kana-3&catid=3:mecze&Itemid=3

Ja wlasnie tutaj zaczelem ogladac, lepsza jakosc

e; Villa 3-0

This post was edited by zYwi3c on Aug 29 2010 12:22pm
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 29 2010 12:28pm
dopiero w listopadzie wymienie n na c+. ale to jest kurwa katorga ogladac mecze na necie...
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Aug 29 2010 12:32pm
Derby dla nas!
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 29 2010 12:55pm
i dobrze sie sezon zaczyna od 3 pkt.
Banned
Posts: 3,931
Joined: Apr 29 2010
Gold: 43.47
Warn: 40%
Aug 29 2010 01:01pm
Boruc na ławie w meczu z Napoli :)
e/ a Juve przegrywa na starcie z przeciętnym Bari
wczoraj Roma remisuje z Ceseną
źle się w tej lidze dzieje :<

This post was edited by Big_Show on Aug 29 2010 01:05pm
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Aug 29 2010 01:17pm
Ale derby dla nas HE HE
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 29 2010 01:35pm
Quote (Big_Show @ Aug 29 2010 09:01pm)
Boruc na ławie w meczu z Napoli  :)
e/ a Juve przegrywa na starcie z przeciętnym Bari
wczoraj Roma remisuje z Ceseną
źle się w tej lidze dzieje :<


Oczywiście tydzień temu, na wp był artykuł, że trener Fiorentiny podjął decyzję i Boruc wychodzi w pierwszym składzie.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 29 2010 01:54pm
Quote (Rafalek @ 29 Aug 2010 19:35)
Oczywiście tydzień temu, na wp był artykuł, że trener Fiorentiny podjął decyzję i Boruc wychodzi w pierwszym składzie.


nom, portale internetowe to skarbnica pewnych informacji

Real i jego gra coś nie porywa...

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 29 2010 01:55pm
Go Back To Polska Topic List
Prev136373839405001Next
Closed New Topic New Poll