d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev13637383940476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 03:34am
Ponoc z antymateria po niespelna 40h mozna miec, a bez o 13h dluzej... Ale interesuje mnie prog pkt...do wyrzutni rakiet rowniez, nie chce sie nadziac.
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 03:37am
Quote (Grigo @ 1 Jul 2010 10:34)
Ponoc z antymateria po niespelna 40h mozna miec, a bez o 13h dluzej... Ale interesuje mnie prog pkt...do wyrzutni rakiet rowniez, nie chce sie nadziac.


zobaczę na ogame toolsie może uda mi się to policzyć ;-)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 03:38am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 11:37am)
zobaczę na ogame toolsie może uda mi się to policzyć ;-)


Ok.
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 03:42am
wyszło mi że około 17 pkt żeby móc budować + 4 pkt za mt a za wr + 2 tyle że obronę idzie chyba wcześniej wybudować odrazu ze stocznią ale nie pamiętam.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 03:44am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 11:42am)
wyszło mi że około 17 pkt żeby móc budować + 4 pkt za mt a za wr + 2 tyle że obronę idzie chyba wcześniej wybudować odrazu ze stocznią ale nie pamiętam.


Tak, WR od razu p ostoczni, wiec juz pewnie niektorzy maja...
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 03:47am
nie no nie wydaje mi się żeby ktoś już miał ale może... ;-)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 03:51am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 11:47am)
nie no nie wydaje mi się żeby ktoś już miał ale może... ;-)


Dzis juz pewnie beda... poznym wieczorkiem albo w nocy.
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 03:53am
Quote (Grigo @ 1 Jul 2010 10:51)
Dzis juz pewnie beda... poznym wieczorkiem albo w nocy.


tak to się zgodzę ;-)

Missing resources
Kryształ: 176

DONATE ME
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 03:56am
NONIE, ZASNALEM : D
a tak serio, zasnalem i zapomnialem postawic kopalnie metalu :x jak snocze wydawac surke bede mial 7/5/2/7 :0
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 03:58am
Quote (lszcz @ Jul 1 2010 09:56am)
NONIE, ZASNALEM : D
a tak serio, zasnalem i zapomnialem postawic kopalnie metalu :x jak snocze wydawac surke bede mial 7/5/2/7 :0


same here
Go Back To Polska Topic List
Prev13637383940476Next
Add Reply New Topic New Poll