d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev13637383940207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 26 2010 02:31am
Quote (gravelet @ 26 Jul 2010 10:13)
Czekać, w fifie będzie nowy engine umiejętności i zachować. Pes też się zmieni

W sierpniu pojawi się wersja XBox 360 slim 4gb - bez dysku z pamięcią flash 4gb za 800zł. Ciekawa opcja


mhmm, ale 4gb to w chuj malo, do tego dysk przynajmniej 120GB + 2gi pad + jakies gry tak i tak wyjdzie te 1200 zl ( w takiej cenie jest wlasnie ten nowy xbox - z nowym chlodzeniem i wygladem ) + 2 pady + 3 gry - Kinect Ready )

e; wlasnie, mialem pytac, jak to jest z Xbox Live, bo podobno Polska jako tako, nie ma jeszcze dostepu, trzeba wpisac jakis inny kraj czy jak to jest ?

This post was edited by zYwi3c on Jul 26 2010 02:59am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 26 2010 08:01am
Polecam stronke wuwuwu.zavvi.[kom] ... gry wychodza taniej ( z przesylka ) niz kupic na allegro
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 26 2010 08:02am
Quote (zYwi3c @ Jul 26 2010 02:01pm)
Polecam stronke wuwuwu.zavvi.[kom] ... gry wychodza taniej ( z przesylka ) niz kupic na allegro


vuvuzela.afr
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 26 2010 09:19am
Quote (zYwi3c @ 26 Jul 2010 04:31)
mhmm, ale 4gb to w chuj malo, do tego dysk przynajmniej 120GB + 2gi pad + jakies gry tak i tak wyjdzie te 1200 zl ( w takiej cenie jest wlasnie ten nowy xbox - z nowym chlodzeniem i wygladem ) + 2 pady + 3 gry - Kinect Ready )

e; wlasnie, mialem pytac, jak to jest z Xbox Live, bo podobno Polska jako tako, nie ma jeszcze dostepu, trzeba wpisac jakis inny kraj czy jak to jest ?


live w polsce jeszcze nie ma ale ma wyjsc chyba we wrzesniu narazie musisz sie przez gb rejestrowac
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 26 2010 09:36am
Quote (Patryk1991 @ 26 Jul 2010 17:19)
live w polsce jeszcze nie ma ale ma wyjsc chyba we wrzesniu narazie musisz sie przez gb rejestrowac


A jakis problem, zeby zmienic to na Polskie potem bedzie, czy raczej lajt ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 26 2010 09:38am
nie powinno byc
nawet cos pisali o jakis uatwieniach ale nie pamietam o czym to bylo
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 29 2010 08:16am
co do xbox live w polscie to slyszalem koniec pazdziernika poczatek listopada. Co do tv kupuj Full HD i jak jest opcja to z 100Hz. Ja czekam do FIFY 11 i dopiero kupuje. Gosu19 kupuje mi teraz w sierpniu kolo 9 gier na sexboxa i bedzie git ;]
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 31 2010 04:26pm
juz ekipe w odst mam :D
jest wole miejsce jakby ktos chcial sie przylaczyc
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2010 11:40am
ja chce ofc patryk. mow kiedy
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 1 2010 05:24pm
no juz przesliszmy coopa na legendary :P
gdzie poszedles :P ?
ja jeszcxze musze solo na easy i audio logs zbierac plus jakies tam zabijanie noobow jakas bronia
Go Back To Polska Topic List
Prev13637383940207Next
Add Reply New Topic New Poll