Quote (gravelet @ 26 Jul 2010 10:13)
Czekać, w fifie będzie nowy engine umiejętności i zachować. Pes też się zmieni
W sierpniu pojawi się wersja XBox 360 slim 4gb - bez dysku z pamięcią flash 4gb za 800zł. Ciekawa opcja
mhmm, ale 4gb to w chuj malo, do tego dysk przynajmniej 120GB + 2gi pad + jakies gry tak i tak wyjdzie te 1200 zl ( w takiej cenie jest wlasnie ten nowy xbox - z nowym chlodzeniem i wygladem ) + 2 pady + 3 gry - Kinect Ready )
e; wlasnie, mialem pytac, jak to jest z Xbox Live, bo podobno Polska jako tako, nie ma jeszcze dostepu, trzeba wpisac jakis inny kraj czy jak to jest ?
This post was edited by zYwi3c on Jul 26 2010 02:59am