Quote (Patryk1991 @ 22 Nov 2011 17:06)
Nie maja gdzie tego rzogrywac tyko w japoni zeby nikt nie ogadal ....
Obysmy zajeli miejsce na podium to do igrzysk sie zakwalifikujemy

Jakby było o 3-4 to bym oglądał, ale o 7 już muszę z domu wychodzić i tylko hymnu zdążę zawsze posłuchać ;/
3. miejsce staje się coraz bardziej realne, 3 zwycięstwa i to z mocnymi drużynami dają do myślenia, oby kondycji im nie siadła.