Quote (Piotrus @ 18 Jul 2010 10:46)
Można by zrobić serwerek d2jsp, powiedzmy, że miałbym sponsora... tylko potrzeba chętnych do rozwoju i reklamy...
Druga propozycja to rozkręcenie tego 4FuN'a: 109.207.55.27:27015 (z BF2, lekko zmienionego co by nie było za dużo hp i pełnej niewidzialności :P)
Wtedy najbardziej aktywne osoby ze steamem miałby by szanse na admina w amxmodx...
Jak ktoś chętny do pomocy w rozwoju lub ktoś ma jakieś ciekawe propozycje współpracy to mile widziany kontakt via pw czy (najlepiej) STEAM.
Piotr, ja mogę coś pomóc. Zorganizujemy kilku ludzi, może siwy pomoże też. Jak coś to pisz na ircu.