d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev136373839401383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 18 2010 02:45pm
Quote (Piotrus @ 18 Jul 2010 10:46)
Można by zrobić serwerek d2jsp, powiedzmy, że miałbym sponsora... tylko potrzeba chętnych do rozwoju i reklamy...
Druga propozycja to rozkręcenie tego 4FuN'a: 109.207.55.27:27015 (z BF2, lekko zmienionego co by nie było za dużo hp i pełnej niewidzialności :P)
Wtedy najbardziej aktywne osoby ze steamem miałby by szanse na admina w amxmodx...

Jak ktoś chętny do pomocy w rozwoju lub ktoś ma jakieś ciekawe propozycje współpracy to mile widziany kontakt via pw czy (najlepiej) STEAM.


Piotr, ja mogę coś pomóc. Zorganizujemy kilku ludzi, może siwy pomoże też. Jak coś to pisz na ircu.
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jul 18 2010 03:15pm
Jak jest jakaś większa ekipa to ja mogę zagrać :)

Quote (myl0rd @ 18 Jul 2010 21:45)
Jak coś to pisz na ircu.


Jest jakiś irc taki ogólny czy priv Wasz jakiś?
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Jul 18 2010 03:22pm
Ogarnijcie te lou staty :(

Zawsze mnie zastanawia czemu mam tyle trafień w lewe ramie :P

Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jul 18 2010 03:24pm
Quote (DivineHero @ Jul 18 2010 11:22pm)
Ogarnijcie te lou staty :(

Zawsze mnie zastanawia czemu mam tyle trafień w lewe ramie :P

http://img683.imageshack.us/img683/8184/50298030.png


suabo.
btw. bo masz broń w prawej rece... Ustaw sobie broń w lewej to bedziesz miał najwięcej hitów w prawe ramie.
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jul 18 2010 03:25pm
Też chcę pograć, steam ofc :)
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Jul 18 2010 03:26pm
Quote (orcon @ 18 Jul 2010 22:24)
suabo.
btw. bo masz broń w prawej rece... Ustaw sobie broń w lewej to bedziesz miał najwięcej hitów w prawe ramie.


no suabo ale nie ma tragedii :) Bywają mapy 40:5 i tym podobne :)

pokaż swoje staty to porównamy :)
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jul 18 2010 03:27pm
Quote (DivineHero @ Jul 18 2010 11:26pm)
no suabo ale nie ma tragedii :) Bywają mapy 40:5 i tym podobne :)

pokaż swoje staty to porównamy :)


jak zaczne grać, bo na razie przerwa ;)
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Jul 18 2010 03:28pm
Quote (orcon @ 18 Jul 2010 22:27)
jak zaczne grać, bo na razie przerwa ;)


RENCE STWORZONE DO GRY

Member
Posts: 3,205
Joined: Aug 8 2009
Gold: 91.00
Jul 18 2010 03:37pm
a no. chyba nie zbyt fajno. ja miałem najlepsze staty 27 do 3 deduf. :O
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Jul 18 2010 04:20pm



male ace . dobrze banie wlazily .

This post was edited by 3DooM on Jul 18 2010 04:20pm
Go Back To Polska Topic List
Prev136373839401383Next
Add Reply New Topic New Poll