d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev13637383940205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Nov 16 2010 04:42am
Jacek Dąbała - "Diabelska przypadłość"

Kończę czytać. Popierdzielona książka o nieletniej nimfomance mordercy z czasów komuny :D
Nie polecam.
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Nov 16 2010 05:32am
czytam Zmierzch. czy to fantasy?

:rolleyes:
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 16 2010 05:39am
Quote (Nimf @ Nov 16 2010 01:32pm)
czytam Zmierzch. czy to fantasy?

:rolleyes:


czytam Zmierzch. czy to fantasy?

czytam Zmierzch

czytam

fake
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Nov 16 2010 05:40am
Quote (El_Mariaci @ Nov 16 2010 12:39pm)
czytam Zmierzch. czy to fantasy?

czytam Zmierzch

czytam

fake


no fake, bo już czytam new moon :angry:
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Nov 16 2010 05:41am
Quote (Nimf @ 16 Nov 2010 13:32)
czytam Zmierzch. czy to fantasy?

:rolleyes:


To fantasy, podkategoria: kupa.

This post was edited by RoGh on Nov 16 2010 05:41am
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 16 2010 05:43am
Quote (Nimf @ Nov 16 2010 01:40pm)
no fake, bo już czytam new moon :angry:


NA KOŃCU ONA GO RATUJE OD WOLTURI, A ON PROSI JA O RĘKĘ
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Nov 16 2010 05:54am
Quote (El_Mariaci @ Nov 16 2010 12:43pm)
NA KOŃCU ONA GO RATUJE OD WOLTURI, A ON PROSI JA O RĘKĘ


WIEM BO WCZEŚNIEJ WIDZIAŁAM FILM, H@H@H@H@
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 16 2010 05:55am
Quote (Nimf @ Nov 16 2010 01:54pm)
WIEM BO WCZEŚNIEJ WIDZIAŁAM FILM, H@H@H@H@


popsułaś mi tę satysfakcje :(
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 16 2010 06:07am
to jakis okrutny zart?
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Nov 17 2010 06:18am
Zamówione Mgły Avalonu i Oko Świata (cz. 1 Koła Czasu)
Zacząłem Pieśn do Arbonne Kaya. Podobno lepsza od Tigany, która imo była dość dobrą książką. Zobaczymy ile w tym prawdy.

Quote (El_Mariaci @ Nov 16 2010 11:55am)
popsułaś mi tę satysfakcje :(


nie robcie gowna w topicu
Go Back To Polska Topic List
Prev13637383940205Next
Add Reply New Topic New Poll