Zamówione Mgły Avalonu i Oko Świata (cz. 1 Koła Czasu)
Zacząłem Pieśn do Arbonne Kaya. Podobno lepsza od Tigany, która imo była dość dobrą książką. Zobaczymy ile w tym prawdy.
Quote (El_Mariaci @ Nov 16 2010 11:55am)
popsułaś mi tę satysfakcje

nie robcie gowna w topicu