d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev1363738394043Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Dec 28 2009 12:04pm
Voted na mysz15.
Banned
Posts: 8,678
Joined: Dec 12 2008
Gold: 0.00
Warn: 50%
Dec 28 2009 12:04pm
Cze NewStyle
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 28 2009 12:05pm
Quote (imnoise @ Dec 28 2009 07:04pm)
myślę że michald13 i murzyn nie są wiarygodni, są oni atencyjni i udają spierdolenie, w rl mogą być dobrymi chłopakami.
co do reszty, to owszem - są to retardy.

waham się między mysz15 i maksi zjebem.


ja juz nie pamietam na kogo glos oddalem
ale chyba phs or lucek :/
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 28 2009 12:05pm
Quote (lucekTRZYTRZYTRZY @ 28 Dec 2009 20:04)
dosyć łatwo to lecimy
WAHUEWHAUEWHAUEWHAUEHWAUEHWAEA


Przekonaj mnie, żebym cię nie podpierdolił.
Banned
Posts: 424
Joined: Dec 7 2009
Gold: 75.51
Warn: 10%
Dec 28 2009 12:05pm
z 10 moderatorow pm'nalem zeby to zamkneli
nie macie szans :DDDDD
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 12:05pm
Quote (imnoise @ Dec 28 2009 07:04pm)
myślę że michald13 i murzyn nie są wiarygodni, są oni atencyjni i udają spierdolenie, w rl mogą być dobrymi chłopakami.
co do reszty, to owszem - są to retardy.

waham się między mysz15 i maksi zjebem.


z tej dwójki jednak mysz15. maksi king był po prostu głupi, ale nie aż tak jak mysz.
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Dec 28 2009 12:05pm
Quote (Rogal @ 28 Dec 2009 20:02)
OSTATNIE OSTRZEZENIE
JESLI NIE PRZESTANIECIE SPAMOWAC I FLEJMOWAC TEMAT ZOSTANIE ZAMKNIETY
A OSOBY ODPOWIEDZIALNE BEDA MIALY KILKU GODZINNA PRZERWE NA TYM FORUM


wszystko pieknie, ale niektorym chodzi o to, zeby zamknac temat
proponowalbym inne metody - karac jednostkowo, a nie zamykac temat, ale sam wiesz najlepiej co zrobic

pozdro


e:
hey mods, dont worry - rogal is keeping eye on this theard, everything shoud be fine :)

This post was edited by pan_telewizor on Dec 28 2009 12:07pm
Member
Posts: 16,436
Joined: Sep 25 2005
Gold: 1,905.00
Dec 28 2009 12:05pm
hey Max and Simo :) dont worry Rogal is here :D


zajonc16 wygral 08?
Member
Posts: 5,433
Joined: Apr 10 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 12:06pm
Quote (lucekTRZYTRZYTRZY @ Dec 28 2009 08:05pm)
z 10 moderatorow pm'nalem zeby to zamkneli
nie macie szans :DDDDD


uwazaj bo ci sie uda ;d
Member
Posts: 7,081
Joined: Nov 29 2009
Gold: 127.00
Dec 28 2009 12:06pm
maxi king ma pomniejszone szanse cuz malo osob widzialo tajemne zdjecia :o
Go Back To Polska Topic List
Prev1363738394043Next
Closed New Topic New Poll