Quote (Rogal @ 28 Dec 2009 20:02)
OSTATNIE OSTRZEZENIE
JESLI NIE PRZESTANIECIE SPAMOWAC I FLEJMOWAC TEMAT ZOSTANIE ZAMKNIETY
A OSOBY ODPOWIEDZIALNE BEDA MIALY KILKU GODZINNA PRZERWE NA TYM FORUM
wszystko pieknie, ale niektorym chodzi o to, zeby zamknac temat
proponowalbym inne metody - karac jednostkowo, a nie zamykac temat, ale sam wiesz najlepiej co zrobic
pozdro
e:
hey mods, dont worry - rogal is keeping eye on this theard, everything shoud be fine
This post was edited by pan_telewizor on Dec 28 2009 12:07pm