Quote (LightMaFire @ Dec 5 2009 08:05pm)
Na piesci rowno, potem przyjebalem batonem i nas rodzielili, potem sie znowu troche poszarpalismy. Ciezko stwierdzic, ale ja jestem bez powazniejszych kontuzji.
Chyba trochę przekoloryzowałeś fakty, cuz na filmiku to tylko w powietrze "przyjebywałeś"
