d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Walka Miesiaca! Katowice!
Prev1363738394071Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,427
Joined: Apr 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 5 2009 01:40pm
nvm ;s

This post was edited by Appl3 on Dec 5 2009 01:43pm
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Dec 5 2009 01:40pm
Quote (LightMaFire @ Dec 5 2009 08:05pm)
Na piesci rowno, potem przyjebalem batonem i nas rodzielili, potem sie znowu troche poszarpalismy. Ciezko stwierdzic, ale ja jestem bez powazniejszych kontuzji.


Chyba trochę przekoloryzowałeś fakty, cuz na filmiku to tylko w powietrze "przyjebywałeś" :(
Banned
Posts: 2,550
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2009 01:41pm
Quote (Push3r @ Dec 5 2009 09:40pm)
Chyba trochę przekoloryzowałeś fakty, cuz na filmiku to tylko w powietrze "przyjebywałeś" :(


tru, a raczej - " zamachiwałeś "

This post was edited by GOOGLE_z on Dec 5 2009 01:42pm
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Dec 5 2009 01:42pm
Quote (Push3r @ 5 Dec 2009 22:40)
Chyba trochę przekoloryzowałeś fakty, cuz na filmiku to tylko w powietrze "przyjebywałeś" :(


Szarpanie sie nie skonczylo na rodzieleniu nas.
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Dec 5 2009 01:43pm
Quote (LightMaFire @ Dec 5 2009 09:42pm)
Szarpanie sie nie skonczylo na rodzieleniu nas.


To gdzie wtedy był kamerzysta? :angry:
Banned
Posts: 3,427
Joined: Apr 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 5 2009 01:43pm
dobra, nvm ;D
ale walka naprawde wysmienita
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Dec 5 2009 01:43pm
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Dec 5 2009 01:50pm
Quote (Leothyr @ Dec 5 2009 09:39pm)
A może znaleźli ten filmik i dokręcili dramę?
http://sherlockandwatson.com/Images/sherlock2.gif


nie, chcieli się pozabijać za internet.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2009 01:52pm
Quote (LightMaFire @ Dec 5 2009 08:13pm)
http://www.youtube.com/watch?v=zt4QbqVRNYc


Pizdy na pol liscia. Skacza jak dwa pedaly w jeziorze labedzim + filmik robiony przez kastrata umyslowego ktory rownie dobrze moglby kierowac kamere w ziemie bo tam tez chuja widac.
No i oczywko powod takich szturchancow? Internet.. -_-

This post was edited by Shapiro on Dec 5 2009 01:55pm
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2009 01:53pm
kurwa sorry ae;l bez sensu
Go Back To Polska Topic List
Prev1363738394071Next
Add Reply New Topic New Poll