d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1363738394058Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 3,388
Joined: Nov 9 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 4 2009 05:57am
Quote (Hastner @ Fri, Oct 2 2009, 06:36pm)
To mods: I paid for this topic and serious business is doing right here. Please, don't close it.

Wybory na pleba roku zbliżają się nieuchronnie.
Pragnę poznać waszych faworytów, godnych dostąpienia tego niewątpliwego zaszczytu.
Ze względu na skromną ilość opcji możliwych do zawarcia w ankiecie, wybrałem osoby, które według mnie najbardziej zasługują na to wyróżnienie.
Zapraszam do głosowania.

Na prośbę ludu, do ankiety został dodany michald13.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=35818138&f=230


monia ofc
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Oct 4 2009 05:58am
przecież do maciey'ów zostały jeszcze aż...

a nie

chuj

jeszcze niecałe 3 miesiące!
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 4 2009 06:00am
nua w pierwszej piątce !
Member
Posts: 13,432
Joined: Oct 22 2005
Gold: 8,171.50
Oct 4 2009 06:01am
nie ma Melcmy, nie ma glosu
Member
Posts: 3,212
Joined: Jul 1 2009
Gold: 20.00
Warn: 40%
Oct 4 2009 06:02am
Quote (inc0 @ Sun, Oct 4 2009, 01:01pm)
nie ma Melcmy, nie ma glosu


Quote (Melcma @ Mon, Aug 17 2009, 08:51pm)
moja matka kurwa wlasnie mi spami ryjem kurwo odjeb sie

ehe
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Oct 4 2009 06:03am
playerthree 0.87% (2 głosów)
lui_pr0 zwany tez anwilem 2.17% (5 głosów)

ha :d ja bym jednego z ankiety wyjebał, i wstawił mirco_filipovica ;x
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Oct 4 2009 06:06am
michald13 aka drumandbase ofc
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Oct 4 2009 06:06am
Quote (FaunBox @ Sun, Oct 4 2009, 01:03pm)
playerthree  0.87%  (2 głosów)
lui_pr0 zwany tez anwilem  2.17%  (5 głosów)

ha :d ja bym jednego z ankiety wyjebał, i wstawił mirco_filipovica ;x

a czym sie wsławił?
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Oct 4 2009 06:08am
Monia
Banned
Posts: 39,408
Joined: Jul 27 2007
Gold: 1.00
Warn: 70%
Oct 4 2009 06:09am
Quote (FaunBox @ Sun, 4 Oct 2009, 14:03)
playerthree  0.87%  (2 głosów)
lui_pr0 zwany tez anwilem  2.17%  (5 głosów)

ha :d ja bym jednego z ankiety wyjebał, i wstawił mirco_filipovica ;x


za gracza 3 ja bym go dał
Go Back To Polska Topic List
Prev1363738394058Next
Closed New Topic New Poll