d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev13637383940491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 15 2009 05:02pm
Quote (Daniek92 @ Thu, Jul 16 2009, 12:58am)
Czyli jakbys gral DoNa to bys wygral ;) A o to czego nie rozumiesz smialo mozesz tutaj pytac, bedziemy probowac Ci pomoc.


większości jeszcze nie rozumiem ;) co to np. ''DoNa"?
Member
Posts: 2,051
Joined: Jun 3 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 15 2009 05:03pm
ja tez jestem poczatkujacy wiec jak kserkes chcesz pograc to pisz
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 15 2009 05:04pm
Quote (Kserkes @ Thu, 16 Jul 2009, 01:02)
większości jeszcze nie rozumiem ;) co to np. ''DoNa"?


DoN - Double or nothing. Czyli jesli wejdziesz do lepszej polowy graczy wygrywasz 2razy tyle co buy-in.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=32070733&f=230&st=0
Tutaj masz maly poradnik z ogolnymi informacjami.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2009 05:05pm
Quote (Kserkes @ Thu, Jul 16 2009, 12:02am)
większości jeszcze nie rozumiem ;) co to np. ''DoNa"?


Double Or Nothing
Czyli jak wygrasz to podwajasz fg ktore zainwestowales. W przypadku 4 man don wygrywaja 2 osoby a w przypadku 6 man don 3 osoby wygrywaja :)
Calkiem fajnie sie to gra ale prze stawkach 50fg+ juz sie gubie wiec gram 25fg :D
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2009 01:57am
Podbijam i zapytuję czy zagra ktoś h/u, 20-30 fg.
Member
Posts: 5,062
Joined: Oct 14 2008
Gold: 97.00
Jul 16 2009 01:58am
Quote (Pempek0207 @ Thu, Jul 16 2009, 07:57am)
Podbijam i zapytuję czy zagra ktoś h/u, 20-30 fg.


ja z chęcią o 20 fg, aim songoas1

This post was edited by songoas on Jul 16 2009 01:58am
Member
Posts: 8,310
Joined: Sep 19 2008
Gold: 1,050.00
Jul 16 2009 01:58am
Quote (Pempek0207 @ Thu, Jul 16 2009, 09:57am)
Podbijam i zapytuję czy zagra ktoś h/u, 20-30 fg.


moge a/i
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2009 02:10am
Quote (nalogowiec @ Thu, Jul 16 2009, 09:58am)
moge a/i


Nn a/i,gz Songoas :)
Member
Posts: 5,062
Joined: Oct 14 2008
Gold: 97.00
Jul 16 2009 02:10am
Quote (Pempek0207 @ Thu, Jul 16 2009, 08:10am)
Nn a/i,gz Songoas :)


hehe, thx :D
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2009 02:13am
Quote (Pempek0207 @ Thu, 16 Jul 2009, 09:10)
Nn a/i,gz Songoas :)


50fg h/u ?
Go Back To Polska Topic List
Prev13637383940491Next
Add Reply New Topic New Poll